COVID-19

За наявності ознак захворювання на COVID-19, що підтверджується відповідним медичним звітом, страхування медичних витрат за програмою А передбачає оплату вартості експрес-тестування та лабораторних досліджень на COVID-19, а також призначеного лікарем амбулаторного та/або стаціонарного лікування Застрахованого у зв'язку із захворюванням на COVID-19.
Страхування медичних витрат за програмою А передбачає оплату витрат на продовження стаціонарного лікування Застрахованої особи протягом 15 діб після закінчення строку дії страхового поліса.

Програма В, додатково до умов страхування за програмою А, передбачає оплату витрат на продовження амбулаторного лікування Застрахованої особи протягом до 15 діб після закінчення строку дії страхового поліса.
Якщо відразу після виписки Застрахованої особи зі стаціонару неможливе її повернення до своєї країни, програма В передбачає оплату витрат на її проживання протягом 5 діб за кордоном, якщо це відбувається в межах перших 15 днів після закінчення строку дії страхового поліса.

Програма В також передбачає оплату транспортування Застрахованої особи економ-класом у свою країну після стаціонарного лікування, навіть після закінчення терміну дії страхового поліса.
Так, всі витрати на лікування Застрахованої особи, у тому числі і підключення до апарату ШВЛ, якщо це необхідно за приписами лікаря, страховкою покриваються в повному обсязі, але не більше страхової суми, зазначеної в полісі.
Ні, позитивні результати аналізів не є підставою для страхової виплати. Якщо у Вас підтвердився COVID-19, то для отримання страхової виплати Вам необхідно звернутися до лікаря та зафіксувати захворювання. Для отримання виплати необхідно надати медичний висновок із зазначенням діагнозу, теста ПЛР недостатньо.

Повний опис процедури подання документів на страхове відшкодування можно знайти тут.
Так, якщо Ви попередньо оформили страхування фінансових ризиків на випадок скасування або переривання поїздки, то захворювання COVID-19 буде страховим випадком і вартість Вашої подорожі буде компенсована відповідно до умов договору страхування.
Так, відмова у в'їзді в країну призначення, якщо така відмова мотивована підозрою органів влади даної країни на наявність у Вас або Ваших супутників захворювання на COVID-19, буде страховим випадком, якщо цей діагноз буде лабораторно підтверджений висновком ПЛР-тесту в Україні, який у свою чергу має бути пройдено не пізніше 3 (трьох) днів після повернення до місця постійного перебування (проживання). У цьому випадку, за наявності договору страхування фінансових ризиків на випадок скасування або переривання подорожі, Вам гарантовано компенсацію витрат за перервану подорож відповідно до умов договору страхування.
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀