Про компанію

Що таке ЄТС?

ЄТС - експерт туристичного страхування. Об'єднавши більш ніж 100 - річний досвід роботи, знання та любов до нашої справи, ми є спеціалізованим страховиком, який піклується про Вас.

Стабільна материнська компанія, дочірні компанії та філії по всьому світу, дозволили ЄТС сформувати ефективну мережу з надання послуг туристичного страхування. ЄТС супроводжує своїх клієнтів і партнерів по всьому світу до, під час та після їх подорожей.

Із моменту заснування в Україні у 2006 році, ЄТС (Європейське туристичне страхування) надає найширший на місцевому ринку асортимент страхових продуктів для сфери туризму та подорожей.

В Україні страхова компанія ЄТС є єдиним страховиком, спеціалізованим в сегменті туристичного страхування.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг і новітні страхові рішення для

Ми завжди доступні для наших клієнтів, що би не сталося. Наші клієнти можуть зв'язатися з нами за телефонами екстреного виклику цілодобово, 365 днів на рік.

Команди навчених координаторів, лікарів, широка мережа партнерських клінік, транспортних компаній та інших провайдерів послуг забезпечать екстрену медичну допомогу в будь-якій країні світу у разі хвороби або нещасного випадку.

ЄТС завжди поруч у всьому світі!

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.