Про компанію

Що таке ERV?

ERV - міжнародна мережа експертів туристичного страхування, розташованих в Європі та за її межами. Об'єднавши більш ніж 100 - річний досвід роботи, знання та любов до нашої справи, ми є спеціалізованим страховиком, який піклується про Вас.

Стабільна материнська компанія, дочірні компанії та філії по всьому світу, дозволили ERV сформувати ефективну мережу з надання послуг туристичного страхування. ERV супроводжує своїх клієнтів і партнерів по всьому світу до, під час та після їх подорожей.

Із моменту заснування в Україні у 2006 році, ERV (з нім. Європейське туристичне страхування) надає найширший на місцевому ринку асортимент страхових продуктів для сфери туризму та подорожей.

В Україні страхова компанія ERV є єдиним страховиком, спеціалізованим в сегменті туристичного страхування.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг і новітні страхові рішення для

Ми завжди доступні для наших клієнтів, що би не сталося. Наші клієнти можуть зв'язатися з нами за телефонами екстреного виклику цілодобово, 365 днів на рік.

Команди навчених координаторів, лікарів, широка мережа партнерських клінік, транспортних компаній та інших провайдерів послуг забезпечать екстрену медичну допомогу в будь-якій країні світу у разі хвороби або нещасного випадку.

Ви подорожуєте, ми піклуємось про Вас!

© 2013-2021 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry