Страховка від скасування поїздки

Відміна або переривання подорожі

Якщо Ви не можете виїхати в заплановану подорож, а також у випадках, коли Ви змушені перервати подорож, що вже почалася, або затриматися в подорожі, будь-ласка, якнайшвидше повідомте про це за місцем бронювання (у туристичну компанію).

Обов'язково повідомте нам про страхову подію (раптову хворобу, неотримання візи або іншу причину відмови від запланованої подорожі, переривання подорожі або запізнення на рейс) електронною поштою на адресу [email protected] (цілодобово) та за телефоном +38 044 299 78 87 (у робочий час з 09.00 до 18.00 за Київським часом, в п'ятницю - до 17.00) протягом 24 годин з моменту настання страхової події (без урахування вихідних та святкових днів).

Звертаючись до нас, повідомте:

 • характер і обставини страхової події;
 • назву, адресу та реквізити суб'єкта туристичної діяльності, який організовував подорож;
 • дату виїзду;
 • вартість подорожі, суму сплачених суб'єкту туристичної діяльності коштів.

Для отримання страхового відшкодування Вам необхідно протягом 30 календарних днів від дати настання страхового випадку (відміни або переривання подорожі) подати нам усі необхідні документи, які підтверджують причину настання страхового випадку та розмір понесеного Вами збитку згідно процедури описаної в розділі Страхове відшкодування

Страхування на випадок скасування поїздки — чи потрібно оформлювати?

Інколи трапляються такі ситуації, які не дають можливості потрапити на запланований відпочинок. Тоді ви можете понести значні збитки, які відіб'ють охоту подорожувати. Страхування на випадок скасування поїздки — це страхування ризиків та фінансових витрат, які пов’язані зі зміною терміну подорожі та взагалі її скасуванням. Така послуга дозволяє застрахованій особі відшкодувати усі збитки, які були пов’язані з організацією подорожі. Таке страхування є актуальним для тих, хто збирається подорожувати за межами країни і планує насичений відпочинок з різноманітними екскурсіями та розвагами.

В яких умовах працює страховка від невиїзду і які можуть бути страхові випадки?

Страховий випадок – це подія, яка на певному етапі призвела до матеріальних витрат, які не передбачені подорожжю і пов'язані зі зміною її строків. Страховим випадком прийнято вважати:

 • погіршення стану здоров’я (екстренна госпіталізація, респіраторні та вірусні захворювання туриста, травми (переломи кінцівок, тощо);
 • ушкодження, повне знищення майна туриста внаслідок вигорання, землетрусу, паводку та інших природних аномальних явищ, а також від дій сторонніх осіб;
 • неотримання туристом в'їздної візи при своєчасному поданні всіх необхідних документів та оформлених відповідно до вимог;
 • офіційне оголошення у місці актуального проживання туриста або у місці запланованої поїздки: забастовки перевізників, терористичні акти, військові дії та інші випадки, які можуть нанести фізичну та моральну шкоду туристам;
 • запізнення на рейс туриста у зв'язку з технічною несправністю транспортного засобу або участі у дорожньо-транспортній пригоді транспортним засобом, яким він прямував до місця виїзду, що призводить до неможливості здійснення подорожі у встановлену дату.

Якщо ви зіткнулися хоча б з однією з цих проблем, подумайте про звернення до нашої компанії.

Чому вигідно користуватися нашими послугами?

Наша компанія працює по всій території України. Ми є лідерами з виплати страхових коштів туристам. Ми надаємо широкий спектр послуг і точно знаємо всі тонкощі туристичного страхування. Ми працюємо швидко і надаємо послуги людям у будь-якому віці. Завдяки знанням наших фахівців ви можете обрати для себе найвигідніші умови страхування. Наш страховий поліс дає гарантію безпечної подорожі та допоможе відшкодувати фінансові витрати, які передбачені умовами страхування. Наш головний офіс знаходиться у м. Київ, що дуже зручно як для мешканців столиці, так і для туристів з інших міст України.

Подати заявку на страхування ви можете на сайті, за телефоном або відвідавши наш головний офіс. З нашою компанією ви можете бути впевнені, що всі ваші подорожі будуть безпечними та у будь-якому випадку ви можете розраховувати на фінансову підтримку. Краще всього заздалегідь потурбуватися про страхування та задовго до подорожі зібрати всі необхідні документи для полісу. На такий вид послуг необхідно звернути увагу тим, хто планує подорожувати з маленькими дітьми або з особами, які мають інвалідність. Під час таких подорожей частіше трапляються ситуації, які потребують фінансових витрат, а коли їх покриває страхова компанія – це дуже приємно та вигідно. Починайте подорожувати правильно і не заощаджуйте на користуванні послугами страхової компанії.

У нас найвигідніші умови надання послуг та лояльна цінова політика, яка дозволяє використовувати весь спектр послуг на вигідних умовах. Страховка від скасування поїздки – це оптимальний варіант для базової подорожі та страхування, яке дозволяє покрити практично всі непередбачувані витрати.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.