Страхове відшкодування онлайн

Попередня подача документів у електронній формі може значно прискорити та спростити для Вас процес отримання страхового відшкодування.

Страхове відшкодування онлайн

Для отримання страхового відшкодування Вам необхідно надати нам заяву на відшкодування не пізніше 30 днів з дати закінчення Вашого договору страхування.

Будь ласка, заповніть бланк Заяви і підготуйте оригінали та копії необхідних документів.

Медичні витрати Заява Документи
Нещасний випадок Заявa Документи
Відміна подорожі Заява Документи
Цивільна відповідальність Заява Документи
Багаж Заява Документи

Для подання заяви Ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку.

Ви можете завантажити файл (МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗМІР 40Мб) в форматі doc, docx або pdf

Зверніть увагу, що виплата страхового відшкодування може бути проведена тільки після отримання нами оригіналів заяви та документів, що підтверджують Ваші витрати. Тому, будь ласка, передайте нам зібраний Вами пакет документів (оригінали) за адресою:

ПрАТ «Європейське туристичне страхування»
вул. Спаська, 5, оф.15
м. Київ, 04071 
Україна

Особистий прийом громадян здійснюється у робочі дні з 11 до 16 години.

Страхова виплата здійснюється протягом 30 робочих днів з моменту отримання страховою компанією всіх необхідних документів (копій та оригіналів у відповідності до переліку).

Страхові відшкодування та особливості їхнього отримання

Страхова компанія — це юридична особа, яка надає іншим юридичним чи фізичним особам послуги, пов’язані зі страхуванням від будь-яких непередбачуваних обставин, нещасних випадків та інших подій, які можуть поволікти за собою шкоду для життя та здоров’я, особистого чи корпоративного майна, значні фінансові витрати на усунення наслідків їхньої ліквідації. Даний вид послуг передбачає відносини на договірній основі, за якими особа чи група осіб, що страхується, може розраховувати на отримання грошового відшкодування від страховика, оплату медичних чи інших послуг, передбачених договором, у випадку настання страхової події.

Останнє справедливо за умови своєчасної сплати застрахованою особою (групою осіб) внесків згідно договору. Грошова компенсація клієнту, оплата послуг третіх осіб називається страховим відшкодуванням. Його розмір варіюється в залежності від обраного пакету, типу послуг, тяжкості страхового випадку та комплексу інших супутніх обставин.

Страхове відшкодування онлайн — зручна послуга від компанії «Європейське туристичне страхування»

У ХХІ столітті пересічні громадяни не мають, на жаль, надто багато вільного часу через надмірну професійну, побутову завантаженість. Саме це стало основною рушійною силою для активного розвитку онлайн-сервісів. Не стали виключенням і страхові послуги. В Україні вони поступово стають такими ж затребуваними й актуальними, як і в інших розвинутих країнах світу. На щастя для більшості клієнтів, комплексні страховки сьогодні можна оформити не лише в офісах спеціалізованих компаній, а і дистанційно. Так само можна отримати і страхові виплати у разі настання страхового випадку, передбаченого конкретним договором.

Важливо! Страхові відшкодування у повному обсязі або часткові можливі лише за умови, коли страховка повністю сплачена або необхідні внески з боку застрахованої особи робляться своєчасно у терміни, визначені договором про надання послуг. Для отримання відшкодування онлайн клієнтам компанії «ЄТС» достатньо виконати ряд нескладних дій на сайті eurotravelins.com.ua:

 • заповнити електронну заяву на отримання відшкодування;
 • надати скан-копії підтверджуючих страховий випадок документів.

Онлайн-подання документів значно прискорить розгляд справи та отримання фінансового відшкодування. Важливо! Виплата можлива лише за умови отримання СК «ЄТС» оригіналів документів, тому клієнтам обов’язково слід відправити пакет на нашу поштову адресу чи особисто передати їх до офісу в Києві, Дніпрі, Одесі.

Компанія «Європейське туристичне страхування» — надійний страховик з розвинутими онлайн-сервісами

«ЄТС» — єдина на сьогодні в Україні компанія страхування фізичних та юридичних осіб, яка є дійсним підтвердженим членом найбільшого в Європі об’єднання міжнародних компаній страхування ETI Group (ITIA після реорганізації 2018 року). Більше того, «ЄТС» є одним з його засновників. Ми спеціалізуємося на туристичному страхуванні і досягли в цьому сегменті значних професійних успіхів. Завдяки ентузіазму та професіоналізму команди компанія «ЄТС» неодноразово отримувала нагороду за найбільший обсяг відшкодувань клієнтам.

Ми цінуємо кожного свого клієнта, тому намагаємося зробити все від нас залежне для того, щоб співпраця з «ЄТС» була максимально комфортною. Саме для цього нами були розроблені унікальні в Україні онлайн-сервіси для швидкого оформлення полісу, дистанційного отримання страхових відшкодувань. Щоб отримати виплату згідно договору, нашим клієнтам достатньо витратити всього кілька хвилин свого дорогоцінного часу, що не може не тішити в умовах тотальної нестачі вільного часу.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87