ОСЦПВ без стажу

Обов'язкова страховка для всіх водіїв України


Обережність та уважність – головні якості, яких дотримуються водії під час руху. Непередбачені ситуації на дорогах трапляються досить часто, і будь-якої миті можна стати учасником дорожньо-транспортної пригоди. Якщо ДТП сталася з вашої вини, то покрити частково або повністю (залежно від суми) завдані збитки зможе страхова компанія. Для цього кожен водій, згідно із законом України, незалежно від водійського стажу, зобов'язаний оформити поліс обов'язкового страхування авто цивільної відповідальності (ОСЦПВ).


ОСАЦВ – обов'язкове страхування для власників легкових, вантажних автомобілів, причепів для них, мотоциклів, мікроавтобусів, автобусів, що укладається на строк 12 місяців. Страховка покриває витрати, завдані винуватцем ДТП, не звільняючи його від позбавлення прав і штрафів. Не обов'язково оформляти автоцивілку наступної категорії осіб: учасники бойових дій, інваліди війни чи 1 групи. Решті громадян, включаючи новачків, забороняють водіння без страховки ОСАЦВ, при цьому вартість оформлення варіюватиметься від багатьох факторів, до яких раніше ставився і стаж водіння. Цілком ймовірно, що дана система розрахунку може бути знову прийнята в роботу.


Скільки коштує оформити страховку на машину для водіїв без стажу?


Для формування розрахунку автострахування використовується формула, в яку закладено базовий тариф, а також коефіцієнти, що залежать від деяких факторів:


 • тип автомобіля;
 • місце реєстрації авто;
 • термін дії поліса;
 • наявні пільгові категорії;
 • використання машини з комерційною метою.


Звичайно ж, якщо ви тільки отримали права, то цікавить питання: скільки коштує оформити поліс страховки ОСАЦВ в Україні для водія-новачка без стажу. Вартість оформлення однакова для всіх автовласників і може змінюватись тільки від перерахованих вище факторів. Оформивши ОСАЦВ, ви зможете бути впевненими у матеріальному захисті, адже навіть невелика ДТП може спричинити суттєві особисті фінансові витрати, які водій повністю перекладає на страховика. Якщо сума буде вищою від лімітів, зазначених у Законі України "ПРО ОСЦПВВНТЗ", винуватцеві належить самостійно доплатити різницю.


Не поширюється дія поліса, якщо шкода заподіяна внаслідок угону машини або спроб її злому, а також якщо аварія сталася через причину, викликану природними факторами.


Найзручніший спосіб оформлення не виходячи з дому


Щоб не витрачати час на оформлення обов'язкового страхування авто, компанія "Європейське Туристичне Страхування" (ЄТС) пропонує послуги в режимі онлайн. Ви можете не виходячи з дому оформити ОСАЦВ для водіїв усіх транспортних засобів, включаючи автоцивілку для новачків без стажу, ціна розраховується в електронному калькуляторі на сайті. Також можна збільшити розмір компенсації витрат, оформивши добровільну громадянську відповідальність у межах страхової суми, передбаченої договором. Для цього потрібно заповнити особисті дані на порталі. Після оплати ви отримаєте договір на електронну пошту з можливістю роздрукувати або зберегти його на мобільному пристрої.


Вже багато років ПрАТ "ЕТС" радує клієнтів якісним, швидким та надійним сервісом. Звернувшись до нас, ви гарантовано отримаєте страхові послуги для поїздок Україною та за кордоном. Підібрати найкращий варіант страхування ви можете самостійно на порталі або, зв'язавшись із менеджерами компанії.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀