Страхування дипломатів

Вхід до системи

Введіть ім'я користувача та пароль для входу.
Вхід до системи

Страхування дипломатів

«Європейське туристичне страхування» — єдина страхова компанія, яка забезпечує медичне страхування (постійне страхування здоров'я) співробітникам дипломатичної служби при направленні їх у довготермінові відрядження, а також членам їх сімей.

В кінці 2019 року підписано Меморандум про співробітництво між Міністерством закордонних справ України та Приватним акціонерним товариством «Європейське туристичне страхування» і, починаючи з 2020 року, кожен дипломат, який відбуває в тривале закордонне відрядження, і члени його сім'ї будуть застраховані ПрАТ ЄТС на перші 60 днів свого перебування за кордоном.

Страховий поліс ЄТС для українських дипломатів включає в себе обов'язкові види страхування при поїздках за межі України:

Страхування медичних витрат — дозволить отримати медичну допомогу за кордоном, в разі раптового захворювання або нещасного випадку, в рамках умов договору страхування.

При оформленні страхового поліса, зверніть увагу на розмір страхової суми. Для поїздок в країни Євросоюзу рекомендована сума зі страхування медичних витрат — не менше 30 000 EUR на кожного застрахованого. Для таких країн, як Таїланд, Індія (Гоа), а також при поїздках в країни значно віддалені від України, острівні держави і країни, наприклад, Мальдіви, Карибські острови, а також в ОАЕ, Японію, Австралію, країни Північної і Південної Америки, рекомендуємо використовувати страхову суму не менше 50 000 EUR/USD.

Страхування від нещасного випадку – дозволить отримати грошову виплату, якщо в результаті нещасного випадку, який стався під час подорожі, настала тимчасова втрата працездатності, інвалідність або смерть.

Просимо звернути увагу, що умови страхування для дипломатичного корпусу розраховані на ділові поїздки і не включають в себе опції, які пропонує ЄТС в комплексному страхуванні подорожуючих за кордоном України і по Україні, і які допоможуть уникнути додаткових витрат і фінансових втрат в непередбачених ситуаціях до, під час і після Ваших подорожей.

Наприклад, якщо Ви плануєте провести свій відпочинок активно: кататися на гірських лижах, санях, ковзанах, мотоциклах, водних лижах, займатися дайвінгом, взяти участь в аматорських спортивних змаганнях, кататися на тваринах або займатися іншими видами активності з підвищеним ризиком, це обов'язково має бути враховано у Вашому страховому полісі. До страхового тарифу в такому випадку буде застосована надбавка.

Також, Договір комплексного страхування може включати в себе, крім обов'язкового страхування медичних витрат і страхування від нещасного випадку, додаткові види страхування, які допоможуть Вам у непередбачених ситуаціях під час подорожі, такі як:

Страхування цивільної відповідальності - передбачає цивілізоване вирішення конфліктних ситуацій у суді, юридичну допомогу та відшкодування збитків у разі, якщо Ви з необережності заподіяли шкоду майну чи здоров'ю третіх осіб.

Страхування багажу - забезпечить Вам компенсацію витрат на придбання речей першої необхідності у разі тривалої затримки багажу, компенсацію збитку, заподіяного багажу, внаслідок псування під час перельоту, крадіжки, втрати, наприклад, через помилкове перевезення в іншу країну, а також в результаті багатьох інших причин.

Страхування від невиїзду (відміни подорожі) - страхування фінансових ризиків, пов'язаних із відміною подорожі або перериванням туристичної подорожі дозволить Вам уникнути фінансових втрат, у разі неможливості відправитися у заплановану подорож або дострокове переривання туристичної подорожі.

Детальніше про умови страхування

 

© 2013-2022 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Могу ли я оформить страховку онлайн ❓

  Да, у нас Вы можете оформить 🛩 туристическую 🌴 страховку онлайн, не выходя из дома.

 • 🌏 Как быстро я могу оформить страховку ❓

  Оформление 🎒 туристической страховки на нашем сайте не займет более 10 минут Вашего времени 🚀 .

 • 🌏 Как нас найти ❓

   🇺🇦 г. Киев, ул. Спасская, 5, оф. 15 (2 этаж) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Как получить страховое возмещение ❓

  Для получения страхового возмещения, 💸 пожалуйста,  заполните заявление установленной формы и приложите копии и оригиналы необходимых документов. 💼 Полный пакет документов отправьте нам почтой.