Страхування дипломатів

Вхід до системи

Введіть ім'я користувача та пароль для входу.
Вхід до системи

Страхування дипломатів

«Європейське туристичне страхування» — єдина страхова компанія, яка забезпечує медичне страхування (постійне страхування здоров'я) співробітникам дипломатичної служби при направленні їх у довготермінові відрядження, а також членам їх сімей.

В кінці 2019 року підписано Меморандум про співробітництво між Міністерством закордонних справ України та Приватним акціонерним товариством «Європейське туристичне страхування» і, починаючи з 2020 року, кожен дипломат, який відбуває в тривале закордонне відрядження, і члени його сім'ї будуть застраховані ПрАТ ЄТС на перші 60 днів свого перебування за кордоном.

Страховий поліс ЄТС для українських дипломатів включає в себе обов'язкові види страхування при поїздках за межі України:

Страхування медичних витрат — дозволить отримати медичну допомогу за кордоном, в разі раптового захворювання або нещасного випадку, в рамках умов договору страхування.

При оформленні страхового поліса, зверніть увагу на розмір страхової суми. Для поїздок в країни Євросоюзу рекомендована сума зі страхування медичних витрат — не менше 30 000 EUR на кожного застрахованого. Для таких країн, як Таїланд, Індія (Гоа), а також при поїздках в країни значно віддалені від України, острівні держави і країни, наприклад, Мальдіви, Карибські острови, а також в ОАЕ, Японію, Австралію, країни Північної і Південної Америки, рекомендуємо використовувати страхову суму не менше 50 000 EUR/USD.

Страхування від нещасного випадку – дозволить отримати грошову виплату, якщо в результаті нещасного випадку, який стався під час подорожі, настала тимчасова втрата працездатності, інвалідність або смерть.

Просимо звернути увагу, що умови страхування для дипломатичного корпусу розраховані на ділові поїздки і не включають в себе опції, які пропонує ЄТС в комплексному страхуванні подорожуючих за кордоном України і по Україні, і які допоможуть уникнути додаткових витрат і фінансових втрат в непередбачених ситуаціях до, під час і після Ваших подорожей.

Наприклад, якщо Ви плануєте провести свій відпочинок активно: кататися на гірських лижах, санях, ковзанах, мотоциклах, водних лижах, займатися дайвінгом, взяти участь в аматорських спортивних змаганнях, кататися на тваринах або займатися іншими видами активності з підвищеним ризиком, це обов'язково має бути враховано у Вашому страховому полісі. До страхового тарифу в такому випадку буде застосована надбавка.

Також, Договір комплексного страхування може включати в себе, крім обов'язкового страхування медичних витрат і страхування від нещасного випадку, додаткові види страхування, які допоможуть Вам у непередбачених ситуаціях під час подорожі, такі як:

Страхування цивільної відповідальності - передбачає цивілізоване вирішення конфліктних ситуацій у суді, юридичну допомогу та відшкодування збитків у разі, якщо Ви з необережності заподіяли шкоду майну чи здоров'ю третіх осіб.

Страхування багажу - забезпечить Вам компенсацію витрат на придбання речей першої необхідності у разі тривалої затримки багажу, компенсацію збитку, заподіяного багажу, внаслідок псування під час перельоту, крадіжки, втрати, наприклад, через помилкове перевезення в іншу країну, а також в результаті багатьох інших причин.

Страхування від невиїзду (відміни подорожі) - страхування фінансових ризиків, пов'язаних із відміною подорожі або перериванням туристичної подорожі дозволить Вам уникнути фінансових втрат, у разі неможливості відправитися у заплановану подорож або дострокове переривання туристичної подорожі.

Детальніше про умови страхування

 

Страхування дипломатів – важлива послуга для тих, хто їде за межі України

Наша компанія – це ідеальний варіант для тих, хто мріє зробити страховку для себе чи для своїх близьких. Ми маємо можливість забезпечити послугу медичного страхування для співробітників дипломатичної служби та членів їх родин. Якщо ви довгий час знаходитесь у відрядженні, то після перетину кордону ви будете застраховані на перші 2 місяці.

Що передбачає страхування дипломатів?

Страховий поліс для українських дипломатів передбачає такий перелік обов’язкових страхувань:

 • витрати на медичні послуги;
 • поліс від нещасного випадку;
 • відповідальності, як цивільної особи;
 • страхування багажу;
 • процедура на відміну подорожі.

Страхування витрат на медичні послуги дозволяє отримувати медичні послуги на території країни, у якій ви перебуваєте. В першу чергу треба звернути увагу на те, що всі медичні послуги при наявності полісу надаються безоплатно. При оформлені необхідно звернути увагу на такий показник, як розмір страхової суми. Для кожної країни він обирається окремо, тому потрібно контролювати процес оформлення задля того, щоб всі виплати були правильними.

Що стосується страхування від нещасного випадку, то можна сказати, що такий пакет дозволить отримати грошову допомогу після настання страхового випадку у вигляді травм або інших пошлоджень під час подорожі.

Важливо звернути увагу на те, що страхування дипломатів передбачено тільки для ділових поїздок. Тільки наша компанія дає змогу отримувати правильні фінансові виплати. Страхування цивільної відповідальності передбачає мирне вирішення конфлікту і відшкодування збитків, якщо ви заподіяли шкоду чужому майну чи здоров’ю.

Якщо вам потрібно їхати дуже далеко, то краще за все замовити страховий пакет документів для багажу. Дуже часто трапляються ситуації, коли під час розвантаження або посадки було загублено або пошкоджено валізу з багажем.

Вартість збитків залежить від того, які предмети знаходилися у багажному відділенні. При оформленні страхового полісу для багажу вам необхідно вказати, що саме ви будете перевозити. Тільки у цьому випадку страхова компанія може оцінити збитки. Також страхування багажу допоможе, якщо його викрали. Важливо, щоб під час оформлення страхового випадку в компанії не вказали, що ви необережно поводилися зі своїми речами та залишали їх без догляду. У цьому випадку ви не отримаєте жодної компенсації.

Що стосується страхування від невиїзду, то це також важливий різновид. В житті трапляються різні ситуації і не завжди є можливість чітко дотримуватись дати виїзду за кордон. Такий випадок можуть спровокувати проблеми зі здоров’ям, затримка рейсу та інші події. У цьому випадку ви отримаєте відшкодування вартості квитків.

Чому саме наша компанія?

В нашій команді працюють справжні спеціалісти, які допоможуть правильно обрати страховий пакет та зроблять все так, щоб клієнту було зручно та вигідно. Співпраця з нами принесе тільки добрі результати і у випадку настання страхової події ви можете розраховувати на хороші виплати.

Ми надаємо послуги по всій території України з мінімальним пакетом документів. Наш головний офіс розташований у м. Київ. Замовляючи страховий поліс у нас, ви можете бути впевненими в тому, що страховка повноцінно працює. Якість наших послуг на висоті, а ми завжди готові допомогти нашим клієнтам.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87