ОСЦПВ для іноземних авто

Навіщо потрібен поліс ОСАЦВ?

Сідаючи за кермо автомобіля і вирушаючи в дорогу (хай навіть тільки в супермаркет на сусідню вулицю), жодна людина не в змозі передбачити, що може статися за час їзди. Деколи навіть уважніші та законослухняні водії потрапляють у ДТП. І коли трапляється аварія, виникають питання про те, хто відшкодовуватиме збитки, нестиме витрати на ремонт транспортного засобу чи оплачуватиме лікування потерпілих. І найпростіше вирішувати проблеми, пов'язані з ДТП, за наявності водія поліса обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності – ОСАЦВ. За наявності поліса виплати постраждалій стороні, а також ремонт автомобіля перебирає страхова компанія.

Згідно з українським законодавством, наявність поліса ОСАЦВ є обов'язковою для кожного водія. Спеціально зупиняти авто, щоб перевірити, чи є у шофера автоцивілка, поліція не має права, але закон передбачає низку обставин, за яких страховку все ж таки доведеться показати. І якщо така у водія не виявиться, йому загрожує адміністративна відповідальність і штраф, розмір якого не дуже відрізняється від вартості страховки.

Чи потрібний поліс ОСАЦВ для іноземних машин?

Якщо з машинами на українських номерах все більш-менш зрозуміло, то багато хто не розуміє, як бути з іноземцями, які приїхали на своєму транспортному засобі, і з нерозмитненими авто – чи потрібна страховка на іноземний автомобіль?

Закон свідчить, що водій будь-якого транспортного засобу, навіть не зареєстрованого на території країни, який є учасником дорожнього руху в Україні, повинен мати автоцивілку. Єдиний випадок, коли можна не купувати на іноземне авто страховку ОСАЦВ – наявність поліса «Зелена карта».

Перевага ОСАЦВ для іноземця: якщо винуватець ДТП – іноземний громадянин, страховка покриє збитки постраждалій стороні.

Автоцивілка оформляється на весь час запланованого перебування машини на території України. Строк страховки для іноземців може становити від 15 до 12 місяців. Вартість оформлення ОСАЦВ для іноземного автомобіля така сама, як і для громадян України, і залежить від технічних характеристик транспортного засобу.

Оформити обов'язкове страхування цивільної відповідальності власник авто може і недорого, але при цьому вкрай важливо звернутися в хорошу страхову компанію. Оформити ОСАЦВ на іноземне авто зручно онлайн, перейшовши за посиланням, запропонованим на нашому сайті. Електронний варіант страховки для іноземних автомобілів має таку саму силу, як і паперовий варіант.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.