Комплексне страхування ділових подорожей

Комплексне страхування ділових подорожей

Комплексне страхування ділових подорожей розроблено спеціально для Компаній, співробітники яких здійснюють багаторазові ділові поїздки протягом року, забезпечує їх комплексний особистий та майновий захист під час поїздок за кордон і по Україні, з урахуванням специфіки ділових подорожей.

Необхідний набір страхових послуг Ви обираєте за допомогою модульної системи. Таким чином, Ваша Компанія оплачує тільки те, що дійсно необхідно співробітникам.

Модулі страхових послуг:

 • Модуль А Медичні послуги
 • Модуль В Страхування від нещасних випадків
 • Модуль С Страхування відміни або переривання подорожі
 • Модуль D Страхування цивільної відповідальності
 • Модуль Е Страхування багажу
 • Модуль F Страхування витрат, пов'язаних із технічними неполадками з автомобілем

Договір страхування укладається з Компанією на загальну кількість днів відряджень її співробітників протягом року і дає можливість мінімізувати витрати на страхування, включивши їх до валових витрат.

Після укладення договору ЄТС надає Компанії пластикові картки екстреного виклику - Emergency Card.

Компанія видає Emergency Card співробітнику, який вирушає у ділову подорож.

При настанні страхової події (наприклад, захворювання, втрата багажу, запізнення в подорож і т.п.) під час ділової поїздки, співробітник може цілодобово з будь-якої країни світу зв'язатись з досвідченою командою фахівців сервісного центру ЄТС за номером екстреного виклику.

Після звернення необхідна допомога буде організована сервісним центром і оплачена ЄТС.

Завдяки налагодженій співпраці з міжнародними туристичними, транспортними та медичними організаціями ЄТС гарантує негайну допомогу в екстреній ситуації.

Комплексне страхування ділових поїздок онлайн: призначення

Послуга комплексного страхування ділових поїздок розроблена для фірм, працівники яких часто виїжджають у відрядження. Мета такого страхування — особистий і майновий захист людей, з урахуванням особливостей подібних поїздок. Співробітники нашої компанії допоможуть вибрати той перелік страхових послуг, які необхідні саме вам (медичне страхування, страхування багажу, скасування поїздки або її переривання). Платити за сервіс, який не є потрібним, не доведеться. Термін укладення страхового договору — на кількість днів відрядження. Це дозволяє оптимізувати витрати, пов'язані зі страховими послугами, і включити їх в загальну суму витрат. Перевага співпраці з нашою компанією в тому, що ми гарантуємо ефективну і негайну допомогу, якщо виникла непередбачена екстрена ситуація.

Страхові послуги в діловій поїздці і їх види

Основний принцип вибору послуг страхової компанії - модульність. Розрізняють такі різновиди страхування (згідно з модулями):

 • медичне — оплата медичних послуг при раптовому захворюванні (транспортування хворого до лікувального закладу, надання різноманітних видів медичної допомоги, у тому числі – стоматологічної, психологічної тощо);
 • від нещасних випадків, наслідками яких стали тимчасова втрата працездатності, отримання інвалідності різних груп або смерть;
 • від скасування поїздки або переривання її достроково з особистих або робочих причин;
 • від розкрадання, знищення або пошкодження предметів багажу під час поїздки;
 • від втрати платіжних засобів або дорожньої документації.

Крім того, виконується страхування витрат, пов'язаних із технічною несправністю транспорту. Наша компанія співпрацює із багатьма іноземними фірмами в галузі медицини, транспорту, туризму. Це дозволяє оперативно організувати допомогу застрахованій особі в екстреній ситуації, незалежно від часу доби.

Співпраця з компанією ЄТС: переваги

Укладення договору про комплексне страхування ділових поїздок в нашій компанії має ряд переваг. По-перше, це отримання страховки відповідно до модулів, що цікавлять клієнта. По-друге, - доступна вартість послуг. По-третє, швидке відшкодування збитків, якщо страховий випадок настав.

Наша компанія є одним з надійних страховиків на ринку України. Співпрацюючи з нами, ви можете придбати комплексну страховку для ділових поїздок за найпривабливішою ціною. Цілодобова допомога при настанні подій, передбачених страховкою, гарантована. Спектр наших послуг містить корпоративне страхування бізнесу. З нашою фірмою ділові поїздки будуть цілком безпечними.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀