Акціонери

EuroHold Bulgaria AD

Компанія EuroHold заснована в 1998 році і є незалежною групою з фінансових послуг в регіонах Центрально-Східної Європи / Південно-Східної Європи, яка працює в сфері страхування, лізингу, продажів автомобілів і інвестиційних послуг.
Штаб-квартира EuroHold розташована в Болгарії, також EuroHold працює в Румунії, Македонії, України, Греції і на інших ринках ЄС.

Euroins Insurance Group AD

Euroins Insurance є однією з перших страхових компаній в Болгарії, які отримали ліцензію на загальне страхування відповідно до нового Кодексом страхування, що діє з 1998 року. Портфель Euroins включає більше 63 страхових продуктів, які відповідають всім 18 типам страхування в загальному страхуванні. Eurohold Bulgaria AD є основним акціонером Euroins через Euroins Insurance Group Llc (EIG).

Європейське туристичне страхування (ЄТС)

Компанія «Європейське туристичне страхування» (ЄТС) розпочала свою роботу в Україні 19 жовтня 2006 року. В Україні страхова компанія ЄТС є єдиним страховиком, спеціалізованим в сегменті туристичного страхування, який пропонує широкий спектр послуг і новітні страхові рішення для туристів, туристичних компаній, підприємств, банків.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.