Акціонери

EuroHold Bulgaria AD

Компанія EuroHold заснована в 1998 році і є незалежною групою з фінансових послуг в регіонах Центрально-Східної Європи / Південно-Східної Європи, яка працює в сфері страхування, лізингу, продажів автомобілів і інвестиційних послуг.
Штаб-квартира EuroHold розташована в Болгарії, також EuroHold працює в Румунії, Македонії, України, Росії, Греції і на інших ринках ЄС.

Euroins Insurance Group AD

Euroins Insurance є однією з перших страхових компаній в Болгарії, які отримали ліцензію на загальне страхування відповідно до нового Кодексом страхування, що діє з 1998 року. Портфель Euroins включає більше 63 страхових продуктів, які відповідають всім 18 типам страхування в загальному страхуванні. Eurohold Bulgaria AD є основним акціонером Euroins через Euroins Insurance Group Llc (EIG).

Європейське туристичне страхування (ERV Україна)

Компанія «Європейське туристичне страхування» (ERV Україна) розпочала свою роботу в Україні 19 жовтня 2006 року. В Україні страхова компанія ERV є єдиним страховиком, спеціалізованим в сегменті туристичного страхування, який пропонує широкий спектр послуг і новітні страхові рішення для туристів, туристичних компаній, підприємств, банків.

© 2013-2022 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Как нас найти ❓

   🇺🇦 г. Киев, ул. Спасская, 5, оф. 15 (2 этаж) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Как получить страховое возмещение ❓

  Для получения страхового возмещения, 💸 пожалуйста,  заполните заявление установленной формы и приложите копии и оригиналы необходимых документов. 💼 Полный пакет документов отправьте нам почтой.

 • 🌏 Могу ли я оформить страховку онлайн ❓

  Да, у нас Вы можете оформить 🛩 туристическую 🌴 страховку онлайн, не выходя из дома.

 • 🌏 Как быстро я могу оформить страховку ❓

  Оформление 🎒 туристической страховки на нашем сайте не займет более 10 минут Вашего времени 🚀 .