Акціонери

EuroHold Bulgaria AD

Компанія EuroHold заснована в 1998 році і є незалежною групою з фінансових послуг в регіонах Центрально-Східної Європи / Південно-Східної Європи, яка працює в сфері страхування, лізингу, продажів автомобілів і інвестиційних послуг.
Штаб-квартира EuroHold розташована в Болгарії, також EuroHold працює в Румунії, Македонії, України, Росії, Греції і на інших ринках ЄС.

Euroins Insurance Group AD

Euroins Insurance є однією з перших страхових компаній в Болгарії, які отримали ліцензію на загальне страхування відповідно до нового Кодексом страхування, що діє з 1998 року. Портфель Euroins включає більше 63 страхових продуктів, які відповідають всім 18 типам страхування в загальному страхуванні. Eurohold Bulgaria AD є основним акціонером Euroins через Euroins Insurance Group Llc (EIG).

Європейське туристичне страхування (ERV Україна)

Компанія «Європейське туристичне страхування» (ERV Україна) розпочала свою роботу в Україні 19 жовтня 2006 року. В Україні страхова компанія ERV є єдиним страховиком, спеціалізованим в сегменті туристичного страхування, який пропонує широкий спектр послуг і новітні страхові рішення для туристів, туристичних компаній, підприємств, банків.

© 2013-2021 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry