Медична страховка до Чехії

Правила оформлення медичного страхування до Чехії

Мандрівники до Чехії їдуть за приємним відпочинком. Ця країна відрізняється вдалим розташуванням, м'яким кліматом, доступними цінами та різноманітними пам'ятками. Нещодавно до Чехії їздили, щоб поправити своє здоров'я, але тепер будь-який бажаючий може вирушити туди за розвагами. Туристам потрібно знати, що для поїздки до цієї країни має бути оформлене медичне страхування. Причому неважливо, з якою метою їде людина: на відпочинок, навчатися чи працювати, Чехія входить до Шенгенської зони, тут умови однакові для всіх.

Допомога лікаря коштує досить дорого, тому ті, хто офіційно працюють на чеських підприємствах, можуть скористатися послугами системи загального медичного страхування. Для цього із заробітної плати співробітники постійно перераховують внески до спеціального фонду, з якого потім оплачується екстрена медична допомога. За чеськими законами, на безоплатну допомогу медиків можуть розраховувати іноземці, які постійно живуть у країні. Вона надається пенсіонерам, дітям та деяким категоріям жінок.

Різновиди страховок у Чехії

Зазвичай для поїздок на відпочинок туристи оформляють базову медичну страховку. Мінімальна страхова сума передбачає покриття витрат, що становлять максимум 30000 євро. Діє поліс стільки ж, скільки мандрівник планує перебувати у країнах Шенгену. Якщо людина планує бути в Чехії понад 90 днів, потрібно буде оформлення довгострокової візи в консульстві в місті Київ, і, відповідно, медичної страховки для неї. Оформити подібний поліс можна лише в українській компанії, яка була акредитована чеським консульством. Покриття такої страховки вище, воно становить 60 000 євро на страховий випадок. До оформлення такого поліса є вимоги:

 • друковане виконання, вручну не повинно бути написано абсолютно нічого;
 • текст повинен бути перекладений чеською мовою та завірений нотаріусом або судовим перекладачем із Чехії;
 • може знадобитися надання оригіналу платіжного документа за страхові послуги.

Строк дії такого полісу становить до 180 днів. Щоб отримати дозвіл на постійне проживання, страховка має бути оформлена у чеській компанії.

Особливості чеської медичної страховки

Страховка, яка оформляється для поїздки до Чехії, представлена ​​у вигляді картки, в якій зазначені особисті дані застрахованої особи. Іноземці повинні постійно носити з собою цю картку, інакше під час перевірки можна отримати штраф.. Тим більше, що без страхового поліса не можна буде отримати довгострокову візу до країни.

Щоб страховка була оформлена з дотриманням усіх чеських законів, слід звертатися за допомогою до професіоналів. Українським лідером страхового ринку є ПрАТ ЄТС, яка працює з 2006 року. За ці роки було оформлено страховки мільйонам українців, адже основний напрямок діяльності компанії – туристичне страхування. Виплати щороку зростають, у своїй компанія постійно розробляє нові продукти зручності своїх клієнтів. Оформити страховку можна кількома способами:

 • за допомогою чат-бота;
 • в офісі;
 • на сайті.

Будь-який із цих способів займе не більше 10 хвилин. Зазвичай достатньо надання паспорта та ІПН, також необхідно повідомити про період перебування в країні.Страхова компаніяПрАТ ЄТС - лідер на ринку страхових послуг, доказом цього є тисячі задоволених клієнтів, які отримали свої виплати.

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87