Медична страховка до Болгарії

Балкани запрошують: що з медичною страховкою?

Болгарія – багатогранна країна, яка може похвалитися морським узбережжям та озерами, оздоровчими та гірськолижними курортами. Тут можна відпочити цікаво та бюджетно, причому клімат дозволяє відпочивати цілий рік. Можна здійснювати прогулянки вулицями Несебра, в якому збереглося чимало середньовічних будівель, а можна вирушити на шопінг у Варну чи Бургас. На берегах Поморійського озера можна насолодитись співом рідкісних птахів, любителі пам'яток можуть помилуватися храмом Святого Георгія, палацом Олександра Невського, гарними місцями в Софії.

Поїздки до зарубіжних країн асоціюються з гарним відпочинком та новими приємними враженнями. Щоби все це не було зіпсовано непередбаченими проблемами зі здоров'ям, при виїзді до Болгарії необхідно оформити медичну страховку. Людині, яка в'їжджає до Болгарії на тривалий термін для роботи або навчання, знадобиться оформлення візи та медичного страхування.

Яка страховка необхідна?

Покриття медичного страхування для поїздки до Болгарії має становити не менше 30 тисяч євро. Вона має бути дійсною до в'їзду на територію держави та закінчуватися пізніше. Крім того, медична страховка не повинна містити франшизу, мінімальну суму, яку не сплачуватиме страховик.. Стандартним медстрахуванням не покриваються багато витрат, які можна за бажання включити додатковими опціями. Її ціна залежатиме від кількості днів, які планує провести мандрівник на території країни. Дитині для виїзду також потрібно оформити окремий поліс.

Страховим полісом передбачається покриття:

 • транспортування;
 • невідкладної допомоги;
 • вартості перебування у стаціонарі;
 • оплати медикаментів;
 • посмертної репатріації;
 • витрат на лікування.

Вартість поліса може збільшуватися через додаткові ризики: перенесення поїздки або відмови від неї, наявність ускладнень вагітності, втрати або пошкодження багажу, втрати документів. У тому випадку, якщо поїздка була скасована через об'єктивні причини, турист може вимагати відшкодування витрат, пов'язаних з тим, що квитки та путівка не будуть використані. Сума страховки покриє навіть вартість послуг телефонного зв'язку, які необхідні для того, щоб повідомити про настання страхового випадку.

Як вибрати компанію для оформлення страховки?

Іноді туристи, зіткнувшись із неприємностями під час відпочинку, змушені самі вирішувати проблеми, тому що компанія-страховик відмовляється це робити. Як вибрати надійного постачальника цих послуг? Для цього необхідно оцінити декілька параметрів: діяльність

 • . Необхідно звернути увагу на наявність ліцензії та період роботи на ринку України. Також не зайвим буде уточнити можливість страхування того чи іншого виду, розміри виплат та співробітництво з перестраховиком –фінансовою групою, яка у разі виникнення складнощів здатна займатися частковим погашенням претензій;
 • інформація. Важлива інформація повинна знаходитись у відкритому доступі. Клієнт повинен мати можливість перегляду фінансових показників, статистики та інших даних;
 • сервіс. При відвідуванні офісу слід звернути увагу, наскільки професійно здійснюється обслуговування клієнтів;
 • вартість. Тарифи не повинні бути надто заниженими, оскільки це може говорити про можливі фінансові труднощі у страховика.

Також варто звернути увагу на відгуки в інтернеті, думки клієнтів на спеціальних форумах.

Одним із лідерів на ринку страхування України єстрахова компаніяПрАТ ЄТС, яка надає послуги страхування понад тринадцять років. Оформити страховку можна в офісі продажу або на сайті компанії, також можна скористатися спеціальними чат-ботами, на всю процедуру буде витрачено не більше 10 хвилин.

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.