Страховка до Європи

Убезпечте себе від ризику фінансових втрат разом із ПрАТ ЄТС

З ухваленням безвізового режиму кількість мандрівників до країн Євросоюзу значно збільшилася. Іспанія, Чехія, Німеччина, як і вся Європа стали доступнішими для наших співвітчизників. Однак оформлення довгострокової візи відкриває додаткові переваги для туристів, особливо довгострокової робочої візи. Обов'язковою умовою для отримання є придбання страховки. Страхові компанії пропонують різні варіанти, щоб максимально фінансово захистити поїздку по Європейському Союзу (ЄС).

Визнаним лідером туристичного страхування є ПрАТ "Європейське туристичне страхування", це підтверджують численні відгуки партнерів та клієнтів. Також роботу фірми відзначено нагородами Національної премії Insurance TOP, ми щорічно є лідерами в номінації найбільших виплат. З часом, ми розширили можливості для клієнтів, спростивши процес оформлення поліса. Тепер на нашому сайті можна оформити та купити страховку при поїздці до Європи онлайн, вартість ви можете обрати самі. Вона залежить від вибраного пакета послуг, за бажання можна додати додаткові опції, максимально захистивши свої фінанси від непередбачених витрат під час подорожі.. Компанія цінує ваш час, процедура займе 5-10 хвилин, електронний документ надсилається на пошту. За бажанням клієнта можливе отримання паперового варіанту документа звичайною поштою.

Серед ексклюзивних розробок компанії - можливість оформити комплексне страхування ділових подорожей. Пропозиція адаптована згідно з українським законодавством та відрізняється широким спектром страхового захисту (доступно п'ять базових варіантів страхування), а також зручністю користування. Договір укладається із підприємством на загальну кількість днів відряджень співробітників за рік. Це дозволяє мінімізувати витрати на страхування і віднести їх до валових витрат.

Як оформити страховий поліс для поїздки до Європи?

Консульства висувають певні вимоги щодо оформлення довгострокової візи для в'їзду на територію Європейського Союзу. Ось основні з них:

 • сума страхового покриття повинна становити не менше ніж 30 000 євро;
 • термін дії поліса повинен відповідати часу перебування за кордоном плюс додається 15 безкоштовних днів на випадок зміни дати подорожі;
 • якщо ви виїжджаєте до Шенгенської зони, страховка діє на території всієї Європи.

На сайті ПрАТ ЄТС доступний онлайн-сервіс, за допомогою якого можна вибрати відповідний варіант страхування. Усі варіанти медичних полісів без франшизи. Використання програм Viber та Telegram дозволяє завантажити фото ваших документів, після чого програма самостійно заповнює всі дані в полісі.

Крім медичного страхування, можна убезпечити свої фінанси від інших непередбачених випадків при виїзді за межі нашої країни. Пропонуються варіанти з наданням юридичної допомоги у разі, якщо Застрахованій особі пред'явлено претензію від третіх осіб про відшкодування збитків, заподіяних внаслідок ненавмисних та необережних дій Застрахованої особи, компенсація при втраті багажу. Також на вартість поліса впливає тривалість перебування за кордоном, вік туриста, а також передбачуваний вид відпочинку чи роботи. У разі досягнення вами 65 років або планування активного проведення часу до основного тарифу підсумовується надбавка.

Європейська страховка у ПрАТ ЄТС

Ми працюємо у сфері страхування вже 17 років, тому можемо порекомендувати страховий поліс на будь-який випадок під час подорожі. Технології продажів постійно вдосконалюються, розробляються нові інструменти, що максимально спрощують оформлення документа. Найближчим часом сплатити поліс можна буде не лише платіжною карткою, а й мобільними грошима.

Супровід клієнтів забезпечується на всіх етапах подорожі. Співпраця компанії з найбільшим банком ПриватБанк та авіаперевізником МАУ надає замовникам ще більше можливостей, щоб убезпечити фінанси у разі непередбачених ризиків. При купівлі авіаквитка страхова сума дорівнює його вартості і у разі скасування рейсу з вини перевізника відшкодовується в повному обсязі.

При плануванні поїздки до ЄС страхування вигідно оформити устрахової компаніїПрАТ ЄТС (Україна), ціна страховки для поїздки до країн Європи визначається клієнтом; незалежно від місця перебування (Київ, Харків), поліс можна купити на сайті компанії в режимі онлайн. Вся процедура оформлення полісу не перевищує 10 хвилин, отже, значно заощаджується час. Головний пріоритет компанії – зробити вашу подорож комфортною, ми цінуємо кожного клієнта.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.