ОСЦПВ для переоформлення авто

Обов'язкова страховка на автомобіль

Пересування на власному автомобілі робить життя набагато комфортнішим. Проте, стати заручником непередбаченої ситуації може кожен водій. Тому, згідно із законодавством України, власники легкових та вантажних машин, мотоциклів, мініавтобусів, автобусів повинні мати поліс обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності. Мінімальний термін дії ОСАЦВ при оформленні громадян України 1 рік.

Купівля автомобілів, що були у використанні, – не рідкість для України. Завдання учасників купівлі-продажу полягає у правильному переоформленні документів. Продаж машини нерідко викликає низку питань, серед яких найпоширеніший: "Що робити з полісом обов'язкової страховки ОСАЦВ колишнього власника автомобіля, як правильно переоформлювати документи при зміні власника авто?"

Зміна власника та процес обов'язкового страхування машини укладається, коли термін громадянки не закінчено. У такому разі не обов'язково звертатися до страхових компаній для оформлення нового поліса. Уникнути зайвих витрат цілком можливо, адже договір зберігає чинність протягом усього терміну автострахування у таких випадках:


 • відчуження транспортного засобу;
 • смерть страхувальника;
 • ліквідація фізичної особи з передачею прав правонаступникам.

Звернувшись до надійних компаній, таких як "Європейське Туристичне Страхування", можна зробити переказ коштів на новий договір або розірвати його з виплатою залишку. У першому випадку доцільно робити транзакції, якщо автовласник купує новий засіб пересування, маючи автоцивілку на інше авто (переоформлятися можливо за відсутності заявлених раніше страхових подій). Якщо він не бажає купувати нову машину надалі або передавати поліс новому власнику, договір може бути розірваний, а решту коштів переведено страхувальнику.

При продажі вибирається найбільш підходящий варіант для покупця та продавця. Якщо процес переоформлення не вимагає передачі прав поліса новому користувачу, то при зміні власника авто необхідно оформити новий договір ОСАЦВ, що можна зробити швидко в режимі он-лайн на сайті eurotravelins.com.ua.

Чому нам довіряють упродовж багатьох років?

Вже багато років компанія "Європейське Туристичне Страхування" проводить комплексне страхування туристів та гостей країни. Через наш сайт ви можете оформити поліс ОСАЦВ терміном на 12 місяців. Ціна страховки залежатиме від багатьох факторів (тип машини, наявність пільгової категорії), але в будь-якому разі потішить демократичність.

Заявки онлайн оформляється в цілодобовому режимі з подальшим надсиланням документа на електронну пошту. Онлайн-варіант документа має однакову юридичну силу з паперовим (згідно із законом, користуватися електронним полісом ОСАЦВ стало можливо з лютого 2018 року).

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.