Важливо! Страховий поліс купується до початку подорожі

Шановні клієнти!

ЄТС доводить до вашого відома, що раніше прийняте рішення компанії про можливість придбання страхового поліса на сайті ЄТС вже перебуваючи за кордоном втратило свою силу в зв'язку з відкриттям кордонів. Згідно з умовами Договору страхування (п.7.2.), Договір страхування може бути укладений тільки до початку подорожі. Страхові випадки, які сталися за договором, укладеним після початку подорожі, не приймаються Страховиком до розгляду і, відповідно, понесені витрати не відшкодовуються.

Також, звертаємо вашу увагу, що згідно з п.7.3. Договору страхування продовження укладеного раніше (до початку подорожі) договору страхування за видами Страхування медичних витрат і Страхування від нещасного випадку під час перебування Застрахованої особи (Страхувальника) за кордоном може бути здійснено тільки з письмової згоди Страховика, за умови подання відповідної заяви за 5 днів до закінчення дії Договору і в разі відсутності страхової події (хвороби, нещасного випадку і т.д.) на момент такого звернення.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами!

З побажаннями здоров'я, колектив ПрАТ «ЄТС»

 

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87