Медична страховка в Китай


Страхуванням від ризиків у Піднебесній


Незалежно від того, навіщо мандрівник вирушає до Піднебесної, йому потрібно самостійно подбати про те, щоб під час подорожі він був у безпеці. Примітно, що для виїзду до Китаю медична страховка не потрібна і віза для поїздки потрібна не завжди. Але варто передбачити різні ризики та непередбачені витрати, для чого достатньо оформлення страхового полісу. У цій країні дуже багато населення, тому тут легко можна заразитися інфекційними захворюваннями, а в деяких регіонах є малярійні москіти та кліщі.

Якщо відмовитися від медичного страхування, заощадити не вийде, адже у разі виникнення проблем доведеться заплатити за послуги, вартість яких у Китаї досить висока. Безкоштовну медицину надає лише Червоний Хрест, але його представництва є не скрізь. Для іноземців у клініках діють спеціальні, більш високі розцінки.


Для чого стане в нагоді страховий поліс?


Китайська продукція відома своєю дешевизною, але медичне обслуговування тут – на високому рівні, тому не може коштувати дешево. Мінімальною сумою покриття в полісі вказують 30 000 доларів США, але досвідчені туристи рекомендують збільшити її хоча б удвічі. Наявність страховки дозволить у разі виникнення непередбачених обставин звернутися до представника страхової компанії, який видасть необхідні інструкції, зв'яжеться з клінікою та оплатою всіх витрат.

Завдяки страховому полісу можлива оплата:

 • стаціонарного та амбулаторного лікування;
 • термінової стоматологічної допомоги;
 • виклику лікаря додому;
 • допомоги у разі, якщо почнеться загострення хронічного захворювання;
 • термінової гінекологічної допомоги;
 • допомоги у разі передчасних пологів;
 • транспортування на територію проживання.

За бажанням до договору страхування включаються додаткові пункти, які дозволять почуватися впевненіше під час відпустки або відрядження. Оформленням страховки потрібно займатися не менше ніж за п'ять днів до дати від'їзду. При складанні поліса враховуються вік, мета та тривалість перебування іноземця у країні. Можливе оформлення сезонної страховки, яка діє протягом певного періоду часу, а оформляється на півроку чи рік.


Де оформити страховку та як діяти?


Одним із найвідоміших страховиків в Україні є страхова компанія ПрАТ «Європейське туристичне страхування». На ринку страхування вона з'явилася у 2006 році і з того часу не здає своїх позицій. Щорічно з'являється все більше продуктів та компаній, з якими співпрацює страховик, а на оформлення послуг клієнту доведеться витратити трохи більше 10 хвилин. Послугами компанії скористалися мільйони українських туристів, виплати зі страховок зростають щороку. Оформити страховку можна онлайн, заповнивши форму на офіційному сайті.

Щоб почуватися впевненішим у чужій країні, необхідно завжди носити з собою поліс, оскільки там вказані телефони для екстреного зв'язку з компанією-страховиком. При настанні страхового випадку можна самостійно оплатити послуги, але зберегти всі чеки, які після приїзду додому можна надати страховій компанії для відшкодування. А можна вчинити інакше:

 • набираємо номер, вказаний на полісі;
 • називаємо П. І. О., номер поліса та назву страховика, телефон для зв'язку;
 • пояснюємо обставини, за яких настав страховий випадок;
 • діємо за інструкцією, яку повідомить оператор.

Важливо пам'ятати, що за самостійної оплати послуг всі витрати обов'язково потрібно узгоджувати зі страховою компанією.

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.