Страховка до Чехії

Ви подорожуєте - ми дбаємо про вас


Саме цими словами можна охарактеризувати діяльність нашоїстрахової компанії"Європейське туристичне страхування" (ПрАТ ЄТС). Вирушаючи у подорож за кордон, важливо знати, що у разі непередбачених обставин завжди можна звернутися за допомогою до наших співробітників. Наші асистуючі компанії супроводжують наших клієнтів цілодобово 365 днів на рік. 17-річний досвід роботи на ринку надання подібних послуг відзначений численними національними нагородами. ПрАТ ЄТС є лідером із виплат компенсацій туристам. Відвідати пивний фестиваль, прогулятися старою Прагою, відпочити на знаменитому курорті Карлові Вари, поїхати на навчання чи роботу – все це надає гостинна Чехія. Згідно з правилами безвізу, при перетині кордону слід мати при собі документи, що підтверджують: мету поїздки, наявність місця проживання/бронювання готелю, достатніх фінансових коштів (не менше 50 євро на добу), зворотній квиток та поліс медичного страхування. При довгостроковій поїздці до Чехії знадобиться оформлення візи (з метою навчання – студентської), однією з обов'язкових умов її отримання є страхування іноземців, ціна на страховку залежить від обраного пакету послуг.

Для підприємств, які ведуть ділову активність у країнах Євросоюзу, співробітники ПрАТ ЄТС розробили ексклюзивний вид послуг - "Комплексне страхування ділових поїздок". Доступно п'ять базових модулів пакетів, які забезпечують організацію допомоги, оплату послуг або страхову виплату. Це дозволяє вибрати відповідний варіант страхування працівників.


Особливості оформлення страхових документів


Надання послуг, які забезпечують страховий захист українців, які виїжджають на відпочинок, - основне завдання ПрАТ ЄТС. Є можливість вибрати пакет послуг, який задовольняє майже всі запити. Процедура оформлення максимально спрощена, складається з кількох дій:


 • надаються паспортні дані, ідентифікаційний номер фізичної особи;
 • вказується країна відвідування;
 • позначаються терміни поїздки.


Протягом 5-10 хвилин клієнт отримує електронний документ, який буде гарантією страхового захисту при виникненні страхового випадку. Для максимального страхового захисту замовників до дат перебування за кордоном додається безкоштовний п'ятнадцятиденний коридор. У разі зміни термінів подорожі туристи можуть скористатися привілеями страховки у повному обсязі.

Всі сервіси, що надаються ПрАТ ЄТС, доступні онлайн, на офіційному сайті evrotravelins.com.ua. Замовник може вибрати програму "А", що включає невідкладну допомогу на місці виклику, амбулаторно-поліклінічне лікування, стаціонарне лікування (до 15 днів додатково після закінчення терміну дії поліса), невідкладну стоматологічну допомогу. Пакет відшкодовує витрати на придбання ліків, послуги з транспортування (у тому числі репатріації) та ритуальні послуги за місцем смерті. Програма "В" включає всі перелічені види допомоги і цілу низку додаткових умов, з якими можна ознайомитися на сайті компанії або звернувшись до консультантів. Усі пакети для поїздки до країн Євросоюзу без франшизи.


Переваги співробітництва з ПрАТ ЄТС


ПрАТ "Європейське туристичне страхування" постійно працює над підвищенням технологічності туристичного страхування. Удосконалення діючих пропозицій та розробка нових додаткових можливостей дозволяє з кожним роком збільшувати кількість застрахованих туристів. Запуск чат-бота у 2018 році спростив покупку полісів у режимі онлайн. Використовуючи програми Viber та Telegram, можна завантажити скан-копії документів, програма самостійно занесе дані до системи.


Спільний проект з ПриватБанком дозволив створити дві унікальні пропозиції:


 • компенсація 80% тарифу квитка при скасуванні поїздки за ініціативою клієнта;
 • при затримці рейсу з ініціативи перевізника від 2 до 7 години компенсація складе 50% вартості квитка, понад 7 годин - 80%, у разі скасування рейсу ціна авіаквитка відшкодовується в повному обсязі.


Ми є офіційним партнером Міжнародних Авіаліній України, що дозволяє купувати страховку при купівлі авіаквитка.


Оформляючи візу для довгострокового виїзду за кордон, необхідно купити страховий поліс, вартість медичного обслуговування в Чехії недешева, тому страховка, придбана у ПрАТ ЄТС (Київ), допоможе покрити витрати при виникненні страхового випадку. ПрАТ "Європейське туристичне страхування" враховує всі можливі ризики для туристів і зробить вашу подорож максимально захищеною.

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.