ОСЦПВ для нового авто

Переваги оформлення ОСАЦВ

Якщо ви автовласник, то напевно чули про автострахування. Законом України передбачено, що кожен власник транспортного засобу повинен мати поліс обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності. ОСАЦВ оформляється на строк до 12 місяців і є гарантією компенсації збитків потерпілій особі за рахунок страховика у разі дорожньо-транспортної пригоди.

Автоцивілка допомагає уникнути фінансових витрат, які навіть за невеликих ДТП можуть суттєво позначитися на сімейному бюджеті. Крім цього, вона гарантує часткове чи повне відшкодування збитків потерпілій особі. Ігнорувати оформлення не варто, адже відсутність полісу, згідно із законом, вважається порушенням. Розмір штрафу через відсутність страхового документа немає від суми оформлення. Компенсація витрат за аварійного випадку, від якого не застрахований ніхто на дорозі, - явна перевага наявності ОСАЦВ.

Страхування для нового автомобіля

Їзда без наявності поліса обов'язкової страховки вважається порушенням. Також до штрафу водія можна притягнути у разі відсутності посвідчення водія або реєстраційного документа на авто. Дилерські центри часто пропонують послуги оформлення ОСАЦВ на новий автомобіль. Однак, якщо ви з будь-яких особистих причин не бажаєте оформити автоцивілку на місці, можливо це зробити в будь-якому іншому надійному місці, попередньо взявши копію паспорта транспортного засобу на умовах автоцентру. Ще простіше це зробити, скориставшись послугами надійної страхової компанії "Європейське туристичне страхування" (ЄТС).

На порталі компанії ЕТС ви можете перейти за посиланням та в режимі онлайн можна оформити ОСАЦВ на нове авто тривалістю дії поліса терміном до одного року. Для цього достатньо:

 • ввести особисті дані про власника машини чи іншого транспортного засобу;
 • підтвердити інформацію;
 • сплатити зручним способом;
 • одержати договір на електронну пошту.

Це дає можливість у найкоротші терміни отримати на руки необхідний документ, що дозволяє пересуватися машиною, не порушуючи закон. Вартість може змінюватись від типу автомобіля, розміру франшизи, способу експлуатації авто, наявності пільгової категорії (інваліди 1 групи, учасник бойових дій, чорнобильці 1 та 2 категорії, інше).

Гарантія компенсації, додаткові можливості

Звернувшись до української СК "Європейське Туристичне Страхування", ви зможете в кілька кліків оформити ОСАЦВ на нове авто. Відповідно до Закону України, у разі доведеної винності у дорожньо-транспортній пригоді, можна розраховувати на відшкодування суми шкоди за шкоду заподіяну майну – 160 000,00 грн, за шкоду, заподіяну життю та здоров'ю – 320 000,00 грн, а максимальна сума відшкодування до 1 млн. грн.

.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀