ОСЦПВ для таксі

Чи потрібно купувати поліс ОСАЦВ на таксі?

Переконувати когось у популярності та затребуваності послуг таксі сьогодні не доводиться. У великих містах кількість компаній, що надають послуги з перевезення пасажирів, обчислюється сотнями. І щороку кількість автомобілів на дорогах тільки зростає, а з ним – і ризик ДТП. Тому здебільшого застрахувати своє авто для таксиста – це не лише дотримання закону, а й власне бажання.

Почнемо з того, що ОСАЦВ – обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників авто – в Україні передбачено законодавчо. Якщо дорожній патруль виявить у водія відсутність поліса або закінчення його терміну, то власнику машини обов'язково доведеться заплатити штраф, сума якого не надто відрізняється від вартості страхового поліса. Однак багато таксисти самі стежать за тим, щоб мати актуальну страховку. Адже за її наявності у разі ДТП страхова компанія відшкодує збитки постраждалій стороні.

Поліс ОСАЦВ на таксі може оформляти або компанія на весь свій автопарк, або власник машини самостійно.

Особливості автоцивілки для таксі

Незважаючи на те, що автоцивілка в Україні є обов'язковою для всіх транспортних засобів, далеко не кожна страхова компанія погоджується видавати поліси ОСАЦВ під таксі, мотивуючи відмову вкрай високим ризиком ДТП.

Крім того, поліс для таксистів має певні особливості, які відрізняють його від страховки для решти водіїв:

 • вартість визначається за іншим тарифом;
 • у документі має бути спеціальна позначка;
 • відсутність пільг.

Перший момент, який важливо усвідомити – скільки коштує страховка ОСАЦВ на таксі та від чого залежить її ціна. Вартість ОСАЦВ для автомобілів, які прибувають у приватному користуванні, визначається переважно їх технічними характеристиками, але у випадку з таксі ціна буде дещо вищою, в середньому, на 30-40%. Крім того, у різних компаніях тариф також може дещо відрізнятися. Причиною підвищеної вартості є високий ризик ДТП. Усі розуміють, що автомобілі, які займаються перевезеннями, більшу частину доби прибувають на дорогах з активним рухом, а це збільшує ризик ДТП.

Оформляючи ОСАЦВ на таксі, важливо переконатися, що в полісі є позначка, що дозволяє перевезення пасажирів. Тільки за її наявності таксист може розраховувати на компенсацію постраждалим від страховика у разі ДТП. Інакше поліс вважатиметься недійсним.

На оформлення ОСАЦВ на таксі онлайн вам знадобиться всього кілька хвилин – оформити документи, сплатити та отримати поліс можна в будь-який зручний для себе час.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.