Страхування для вагітних


Страхування для вагітних – турбота про маму та дитину


У процесі вагітності жінки можуть здійснювати короткострокову подорож за кордон після проведення комплексного медичного обстеження, що підтверджує відсутність певних протипоказань. Оскільки в період виношування дитини жіночий організм піддається різним навантаженням та стресам, вагітним необхідно перед поїздкою звернутися до страхової компанії для оформлення відповідного поліса. Туристична страховка для вагітних, які виїжджають за кордон, гарантує страховий захист жінці у разі виникнення ризиків під час закордонних подорожей, які несуть загрозу життю та здоров'ю майбутньої мами та малюка.

Компанія «Європейське туристичне страхування», яка з 2006 року займається наданням якісних страхових послуг на ринку України, має беззастережну довіру клієнтів, співпрацюючи з туристами, трудовими мігрантами, студентами, банками, підприємствами. Якщо ви вагітні і плануєте виїжджати за кордон у подорож, співробітники організації підберуть вам відповідну страховку на вигідних умовах, яка забезпечить ваш особистий і майновий захист протягом усього терміну перебування в поїздці.


Ризики, передбачені полісом страхування для вагітних при подорожі за кордоном


Необхідною умовою для виїзду за кордон є наявність поліса медичного страхування. Стандартне медичне страхування покриває витрати на стаціонарне лікування, а також на купівлю медикаментів, необхідних для невідкладного лікування, оплату стоматологічної допомоги, транспортування застрахованої особи до медичного закладу тощо. Для вагітних страхування гарантує також компенсацію витрат на допомогу в екстрених ситуаціях, коли існує загроза життю та здоров'ю майбутньої матері та дитини. Сюди входять викидень, кровотеча, позаматкова вагітність та інші патології, які можуть виникнути під час перебування там.

Для страхування вагітних рекомендується укладати договір за програмою В, до якої, крім інших, включені наступні спеціальні пункти: не перевищує 31 тиждень;

 • компенсація медичних витрат при передчасних пологах;
 • оплата медичної допомоги новонародженому у разі передчасних пологів.

Купуючи поліс з умовами страхування за програмою В, ви завбачливо піклуєтесь про вагітну туристку.

Додатково можна включити до полісу страхування від невиїзду, скасування або затримки рейсу, а також ризики, пов'язані з багажем та цивільною відповідальністю.


Переваги співробітництва з ПрАТ "Європейське туристичне страхування"


Основними перевагами укладання страхового договору для мандрівника є наступні:

 • наявність зручного онлайн-сервісу, який надає можливість зручного онлайн-сервісу;
 • можливість мандрувати з гарантією захисту особистих та майнових інтересів;
 • комфортні умови оплати;
 • доступна ціна на різні пакети страхових послуг;
 • чіткі та прозорі умови співробітництва, відповідність договорів нормам закону;
 • прийняття до уваги особистих побажань клієнта;
 • можливість оформлення доставки оригінальної версії поліса під час бронювання.

Страхова компанія ПрАТ "ЄТС" пропонує туристам, студентам, трудовим мігрантам, а також вагітним оформити комплексну страховку при виїзді за кордон за оптимальною вартістю на обумовлений термін. Підписуючи угоду з ПрАТ "Європейське туристичне страхування", ви можете розраховувати на повноцінну підтримку та допомогу з боку компанії у вирішенні юридичних, адміністративних, медичних питань. Більш детальну інформацію можна уточнити у спеціаліста фірми, звернувшись за номером телефону, вказаним на сайті.

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.