Медична страховка до Польщі

Оформлення медичного страхування для Польщі

Польща приваблює українців дедалі більше. Хтось їде туди працювати, хтось – як студенти, а деякі їдуть подивитися країну. Польща є найближчою європейською країною, яка має з Україною спільний кордон, тому дістатися туди досить просто. Вона характеризується відносно недорогими турами, чудовою природою та архітектурою, великою кількістю історичних пам'яток. Відпочивати в цій країні можна будь-якої пори року, тому що тут можна насолодитися і морськими пляжами, і гірськолижними курортами. Сюди щорічно виїжджає безліч людей на роботу. Ця держава є найбільш лояльною до українців, мови двох країн дуже схожі.

Туристам, які хочуть відпочити в Польщі, варто оформити медичну страховку. Без неї можна в'їхати, але це питання власної безпеки. Нікому не хочеться, щоб відпустка була затьмарена неприємностями, представленими величезними рахунками через раптову хворобу чи травму..

Кому обов'язково потрібна медична страховка?

Обов'язкове медичне страхування необхідне людям, які офіційно працюють у Польщі. Це стосується і іноземців. Якщо людина їде працювати в Польщу, вона має розуміти, що кожного місяця з її зарплати відраховуватиметься 9 відсотків на страхування. Медичні послуги в результаті може отримати не лише застраховану особу, а й члени її сім'ї, які не оформили страховку в іншому місці. Усі утримані кошти відраховуються до фонду, з якого відбувається їх розподіл у регіонах.

Ціна страховки в Польщі відносно невелика, але якщо її немає – всі витрати при використанні медичних послуг доведеться сплачувати самостійно. Щоб оформити страховку для виїзду, знадобиться надання закордонного паспорта та ІПН. Також необхідно вказати період часу, протягом якого поліс має бути дійсним.

Для оформлення медичного страхування до Польщі для студентів, які ще не досягли повноліття, необхідні копії документів не лише дитини, а й батьків. Медична страховка для виїзду за межі України або поїздки до Польщі включає:

 • невідкладну медичну допомогу;
 • перебування у стаціонарі строком до 15 діб навіть після закінчення строку страхування;
 • транспортування пацієнта до необхідної профільної лікарні;
 • повернення додому пацієнта;
 • оплати телефонного зв'язку, послуги якого були потрібні для повідомлення про страховий випадок;
 • повернення додому померлого.

Для використання державного медичного страхування достатньо пред'явлення паспорта в лікувальному закладі.

Де оформити страховку в Україні?

У країні є чимало компаній, які займаються страхуванням, але не всі вони здатні виконати свої зобов'язання. Іноді туристи, які захворіли за кордоном, виявляються віч-на-віч зі своїми проблемами, тому що страховик відмовляє у допомозі. Для того щоб бути впевненим у своєму майбутньому, слід обирати перевірену страхову компанію. Вартість медичної страховки для поїздки до Польщі або будь-якої іншої країни не така велика, але необхідно знайти такий варіант, який працюватиме. Для цього при виборі страховика необхідно звернути увагу на нього:

 • репутацію;
 • ліцензію;
 • відгуки клієнтів;
 • розцінки;
 • термін роботи.

Лідируючі позиції на страховому ринку України займаєстрахова компаніяПрАТ ЄТС, яка понад тринадцять років займається туристичним страхуванням. Менеджери компанії завжди уважно ставляться до клієнтів, здатні відповісти на будь-які питання і впоратися з будь-якими проблемами. Для замовлення страховки достатньо зайти на сайт компанії та заповнити необхідні форми, на повне оформлення потрібно 5-10 хвилин.

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.