ОСЦПВ для іноземного громадянина

Подорожі Україною разом з ОСАЦВ

Переміщення на всіх видах транспорту дорогами України вимагає оформлення обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності. Страховка ОСАЦВ – поліс, який гарантує відшкодування заподіяної шкоди постраждалій стороні за рахунок страхової компанії. Українські водії оформляють автоцивілку терміном до 12 місяців. При виникненні дорожньо-транспортної пригоди за винуватця компанія відшкодовує збитки, обмежені законодавством (сума відшкодування шкоди становить:

за шкоду заподіяну майну – 160 000,00 грн

за шкоду, заподіяну життю та здоров'ю – 0 сума до 1 млн. грн.).

Можна ігнорувати оформлення автоцивілки, але при перевірці документів ви ризикуєте отримати штраф, якщо такої не виявиться. Розмір покарання не дуже відрізняється від суми оформлення, проте переваги повністю виправдані. Іноземні громадяни, які подорожують територією України або приїхали на автомобілі з діловою метою, повинні мати поліс "Зелена карта". А якщо ні, то їм потрібно оформити страховку для іноземців ОСАЦВ, що цілком реально зробити в режимі онлайн, маючи лише доступ до мережі Інтернет.

Переваги автоцивілки для іноземних громадян

Вже багато туристів з усього світу встигли переконатися в красі української природи, тому нерідко в горах Західної України чи на морських узбережжях можна зустріти іноземних громадян. Багато хто воліє переміщатися власним автомобілем, оформляючи заздалегідь поліс "Зелена карта". Однак якщо такого немає, потрібно оформити обов'язкову автоцивілку. На законодавчому рівні всі переваги, які мають українські водії, автоматично переходять до гостей з найближчого чи далекого зарубіжжя. Якщо ви стали винуватцем дорожньо-транспортної пригоди, до плюсів ОСАЦВ належать два види відшкодування фінансових коштів потерпілому:

 • часткове;
 • повне;

Потерпілий має право вимагати різницю, якщо розмір шкоди, завданої здоров'ю або майну більше, ніж зазначено в договорі. Оформити також можливо поліс добровільної автоцивільної відповідальності, сума якого дозволяє покрити навіть найбільші витрати, що виникли внаслідок ДТП (розмір компенсації становить до 1 млн грн).

Оформити ОСАЦВ онлайн іноземним громадянам можна у найкоротші терміни на сайті eurotravelins.com.ua. Вартість поліса така сама, як і для українських громадян, варіюється в залежності від типу транспортного засобу, періоду перебування в країні (від 15 днів до 12 місяців).

Компанія із зручним та якісним обслуговуванням

Онлайн-сервіс, електронний розрахунок вартості суттєво економлять час на отримання полісу ОСАЦВ для іноземного громадянина (автострахування в мережі Інтернет займає 5-10 хвилин), що дозволяє продовжити подорож або не переривати робочі зустрічі. Також компанія "Європейське туристичне страхування" пропонує гостям України оформити комплексні туристичні страховки за допомогою додатків Viber або Telegram.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.