Медична страховка до Італії

Як правильно підготуватися до подорожі?

Планування поїздки, незалежно від її дальності, - процес відповідальний і досить трудомісткий. Він полягає не тільки в тому, щоб визначитися з точкою призначення та програмою, а й із підготовкою цілого переліку необхідних документів. Для деяких країн необхідно отримати візу на довгострокове перебування з туристичною метою.

Громадянам України з 11 червня 2017 року стало простіше подорожувати територією країн, що входять до Шенгенської зони, у зв'язку зі скасуванням візи. Але безвізове відвідування стосується лише поїздок з туристичною метою. Якщо перебування в країні пов'язане з довгостроковим навчанням або працевлаштуванням, візу отримувати необхідно. Одним із основних документів для подання до посольства є обов'язковий поліс медичного страхування.

Цей документ вимагає сторона, що приймає, як гарантію платоспроможності мандрівника з одного боку і для його ж безпеки - з іншого. Наявність медстраховки дозволить легко отримати необхідну медичну допомогу за межами рідної країни і істотно заощадити витрачені на неї кошти. Послуги цієї галузі в Європі коштують дуже дорого за українськими мірками, а вартість полісу доступна за ціною для кожного..

Особливості оформлення страховки в Італію

Італія - ​​один із найпопулярніших туристичних напрямків. М'який клімат, красива автентична архітектура, тепле море - всі ці принади приваблюють мандрівників відвідати країну у всі пори року. Медична страховка для поїздки до Італії, яку можна придбати на сайті компанії eurotravelins.com.ua, оформляється відповідно до таких самих вимог, як і для будь-якої іншої країни. Єдиною відмінністю від стандартного набору опцій може бути необхідність включення додаткових страхових ризиків. Це з тим, що у країні популярні активні види відпочинку, пов'язані з підвищеним ризиком травматизму. А саме:

 • підводні занурення з аквалангом (дайвінг);
 • яхтинг;
 • альпінізм;
 • серфінг.

Перелік страхових випадків підбирається індивідуально для кожного туриста, залежно від того, яке дозвілля планується на відпочинку. Від їх набору залежить ціна страховки. Крім пакетних, можна скористатися додатковими пропозиціями, які передбачають страхове покриття у разі зайняття видами спорту, що входять до групи підвищеного ризику. Наприклад, сходження в гори на висоту понад 3500 метрів може бути включено до полісу виключно за письмовою заявою клієнта окремим рішенням страховика. Медична страховка для отримання робочої чи студентської візи до Італії на тривалий термін є універсальною і має чітко зазначений перелік подій, витрати на які підлягають компенсації.

Де придбати поліс?

Після того, як мандрівник визначиться, для яких цілей йому необхідна медстраховка для Італії, виникає питання: де і як його оформити швидко, надійно та недорого? Компанія ПрАТ "Європейське туристичне страхування" пропонує всім охочим якісне оформлення всіх необхідних документів у найкоротші терміни. Вартість страхового поліса може відрізнятися залежно від суми покриття та періоду дії, але у будь-якому випадку залишається прийнятною навіть для клієнтів з обмеженим бюджетом.

ЄТС надає послуги страхування не лише приватним, а й юридичним особам. Послуга "Комплексне страхування ділових поїздок" передбачає декілька варіантів полісу залежно від побажань клієнта. Це може бути

 • медстрахування;
 • страхування від нещасних випадків та їх наслідків;
 • фінансових ризиків;
 • багажу;
 • цивільно-відповідальності.

Якщо в силу обставин страховка не була придбана до початку подорожі, скориставшись зручним онлайн-сервісом відстрахової компаніїЕТС, оформити та отримати поліс можна самостійно, навіть перебуваючи за кордоном. Для цього необхідно надіслати на електронну пошту [email protected] заяву довільної форми, в якій обов'язково слід вказати, що турист вже знаходиться за кордоном і немає страхового випадку, потім потрібно відвідати сайт, заповнити спеціальну форму з особистими даними, вибрати необхідний перелік страхових послуг, або скористатися готовою пакетною пропозицією. Після оплати медичне страхування буде автоматично надіслано клієнту на електронну пошту, з якої створювалася заявка. Особлива довіра до компанії вселяє той факт, що вона є лідером у рейтингу українських страхових фірм за сумою компенсації страхових випадків..

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.