Страхування в країни шенгенської угоди

Лідер на ринку страхових послуг


З 11.07.17 року мешканцям України у зв'язку з відкриттям безвізового режиму можна в'їжджати на територію Євросоюзу без оформлення віз строком до 90 днів. Наявність медичної страховки при оформленні довгострокової візи чи мультивізи для здійснення тривалих ділових чи туристичних поїздок до шенгенської зони – обов'язкова умова. Подорож принесе вам задоволення, а від багатьох фінансових втрат у разі настання непередбачених обставин під час перебування за кордоном захистить правильно оформлена страховка.


ПрАТ "Європейське туристичне страхування" (ЄТС) надає послуги з туристичного страхування наших громадян під час закордонних поїздок вже майже 20 років. Для мешканців нашої країни, які виїжджають для вирішення ділових питань, співробітниками нашої компанії було розроблено унікальну пропозицію – "Комплексне страхування ділових поїздок". Серед багатьох переваг даного пакету послуг можна виділити забезпечення автоматичного покриття страховим захистом усіх працівників, які виїжджають на переговори, незалежно від тривалості відрядження.

Впровадження сучасних технологій дозволяє нашим клієнтам придбати необхідний поліс протягом 5-10 хвилин. Оновлена ​​мобільна версія сайту розширює можливості замовника - дозволяє купити онлайн страхування (вартість залежить від обраного страхового пакету), щоб оформити довгострокову шенгенську візу або мультивізу для довгострокового перебування в країнах Шенгену. ПрАТ ЄТС користується довірою клієнтів, на підтвердження цього – 10 отриманих нагород Національної премії Insurance TOP.


Основні вимоги до страхового полісу для поїздки до Шенгенської зони


Страхування покриває весь період перебування за кордоном, незалежно від мети поїздки. Є кілька основних моментів, які висувають консульства при оформленні довгострокової візи: сума страхового покриття повинна бути не менше 30 000 євро;

 • період дії документа включає час перебування в країні плюс 15-денний коридор на випадок зміни дат поїздки (додатково не оплачується клієнтом);
 • територія дії поліса - держави Шенгенської угоди.

 • Усі медичні страховки, що оформлюються ПрАТ ЄТС для поїздки до країн Шенгену, без франшизи. Слід зазначити, що у деяких випадках до основного тарифу застосовуються надбавки. Це може статися, якщо ви виїжджаєте на екстремальний відпочинок із високим ступенем ризику, у разі виїзду з метою роботи за винагороду. Підставою для підвищених розцінок є страхування осіб віком від 65 до 80 років.


  Ви можете замовити як стандартний пакет послуг, так і розширений, що включає додаткові опції, що допомагають впоратися з непередбаченими фінансовими втратами в різних ситуаціях. Це може бути скасування поїздки, втрата багажу, юридична допомога.


  Співпрацювати з ПрАТ ЄТС просто і вигідно


  Лідерство нашої компанії на ринку України підтверджується не лише нагородами, а й численними позитивними відгуками наших партнерів та постійних відгуків. Завдяки співпраці з найбільшим банком України - ПриватБанком - ми змогли запустити дві унікальні пропозиції:


  • гарантоване повернення ціни квитка (передбачає компенсацію до 80% вартості авіаквитка у разі скасування поїздки за ініціативою клієнта);
  • компенсація вартості рейсу (при затримці вильоту від 2 до 7 годин виплачується 50% від вартості квитка; при затримці рейсу понад 7 годин відшкодовується 80% від ціни авіаквитка, при скасуванні рейсу з ініціативи перевізника вартість квитка компенсується у повному обсязі).


  Оформити страховку для отримання довгострокової шенгенської візи можна онлайн, страхове покриття (поліс) для поїздки до Шенгену складається з урахуванням усіх побажань клієнта, ціна страховки залежить від суми страхового покриття, яке ви оберете для себе. Віза для подорожі Євросоюзом розширює ваші можливості - час відвідування обраної країни не обмежується 90 днями.

  За допомогою програми Viber та Telegram можна завантажити фото своїх документів, програма автоматично заповнить усі ваші дані у вибраному полісі. Асистуючі компаніїСтрахової компаніїПрАТ ЄТС супроводжують її клієнтів на всіх етапах подорожі, зв'язок з ними доступний цілодобово, 365 днів на рік.

  Страхування за кордоном
  Страхування за кордоном
  Страхування по Україні
  Страхування по Україні
  © 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
  Розробка сайту:  Webberry
  Часто задаваемые вопросы
  • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

   Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

  • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

   Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

  • 🌏 Як нас знайти ❓

    🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
    📞 +38 044 299 78 87

  • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

   Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.