Страховка в період карантину

Шановні клієнти!

В зв’язку з ситуацією, що склалася в світі, а саме пов’язану з COVID-19 та оголошенням ВООЗ від 11.03.2020 року пандемії, повідомляємо вам, що ЄТС несе і продовжує нести свої зобов’язання, передбачені умовами укладених договорів комплексного страхування подорожуючих.

З метою захисту інтересів громадян України і клієнтів, компанія «Європейське туристичне страхування» повідомляє про вжиті заходи:

1. Страхова компанія продовжує покривати медичні витрати Застрахованих осіб у випадку їх захворювання на COVID-19. Але компанія залишає за собою право переглянути дане рішення з врахуванням ситуації, що буде складатися в світі, в зв’язку з розповсюдженням цього захворювання.

2. Якщо у Застрахованої особи Договір страхування в частині страхування медичних витрат та від нещасного випадку закінчив свою дію, а Застрахована особа все ще перебуває в країні відпочинку і не має можливості повернутися в країну постійного місця проживання, Страхова компанія дозволяє купити додатковий поліс за запитом Застрахованої особи за умови відсутності ПОДІЙ, ЯКІ МАЮТЬ ОЗНАКИ СТРАХОВОГО ВИПАДКУ (захворювання, травми і т.п.) на дату звернення.

3. Як виняток, на період обмежувальних карантинних заходів, компанія ЄТС надає можливість оформлення полісів для тих осіб, які не були до цього застрахованими в ЄТС і знаходяться за кордоном, за умови відсутності ПОДІЙ, ЯКІ МАЮТЬ ОЗНАКИ СТРАХОВОГО ВИПАДКУ (захворювання, травми, тощо) на дату укладення договору страхування.

Звертаємо вашу увагу щодо пп.2 і 3, якщо в подальшому з'ясується, що на момент укладення нового або продовження наявного договору страхування, що у Застрахованої особи мала місце подія з ознаками страхової, Страховик буде вважати такий договір недійсним, а всі випадки, які відбудуться, не будуть визнані страховими.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами!

З побажаннями здоров’я, колектив ПрАТ «ЄТС»

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.