Медична страховка до Європи

Страховка перед поїздкою до Європи

Багато українців виїжджають до країн Європи на роботу, навчання чи просто відпочити. Вважається, що туристам дуже безпечно: не потрібно щеплень, а клімат досить рівний, до якого можна швидко звикнути. Медична галузь досить розвинена, але коштують такі послуги аж ніяк не дешево. Навіть якщо просто застудитися під час відпустки, купити ліки не вийде – обов'язково буде потрібно рецепт від лікаря.

Іншими словами, медичну страховку для поїздки до Європи можна порівняти з банківським рахунком, з якого будуть оплачуватись всі витрати, пов'язані з лікуванням, якщо це буде потрібно. Її оформлення дозволяє убезпечити себе від додаткових великих витрат. Європа – привабливе місце для відпочинку та роботи, але медицина тут коштує дорого.

Навіщо потрібна страховка?

Зазвичай медичне страхування для виїзду в Європу має покривати не менше 30000 євро. З її допомогою можливе відшкодування всіх витрат, пов'язаних із:

 • наданням невідкладної медичної допомоги;
 • транспортуванням та супроводом пацієнта;
 • оплатою перебування супроводжуючої особи;
 • оплатою супроводу неповнолітніх дітей, які залишилися без опіки через настання страхового випадку;
 • репатріацією на батьківщину.

Ціна базового медичного страхування в Європу зазвичай невелика і в неї включені мінімально необхідні послуги, включаючи допомогу стоматолога. До базового варіанта поліса можна додати додаткові пункти, які будуть потрібні туристам, які віддають перевагу активному відпочинку. Варто пам'ятати, що професійні спортсмени мають оформлювати спеціалізований страховий поліс.

При настанні страхового випадку туристу слід виконати всі дії, що вказані в полісі. Насамперед необхідно зв'язатися з асистуючою компанією, телефони якої вказані у кожному страховому полісі, і яка займеться організацією лікувального процесу. Варіантів оплати видатків є два. У першому випадку пацієнт самостійно оплачує європейське лікування, але якщо вартість лікування (амбулаторного або стаціонарного) перевищує 1000 євро – письмово погодити витрати з асистуючою компанією або Страховиком до початку лікування, і при цьому він зберігає всі чеки, отримані в лікарні або аптеці, а Пізніше пред'являє їх страховику для отримання компенсації. У другому випадку саместрахова компаніязаймається оплатою всіх необхідних послуг та медикаментів.

Переваги ПрАТ ЄТС

ПрАТ «Європейське туристичне страхування» відоме українцям понад 17 років. За ці роки тисячі туристів користувалися її послугами. Тут можна купити медичну або іншу страховку для поїздки до Європи. Зробити це можна кількома способами:

 • візит до офісу;
 • чат-бот;
 • офіційний сайт компанії або сайти уповноважених партнерів.

При оформленні буде потрібно надання копії паспорта та ІПН, також необхідно вказати період, протягом якого діятиме поліс. На оформлення послуг потрібно 5-10 хвилин, мінімальне рекомендоване страхове покриття 30 000 євро. Фахівці асистуючих компаній ЄТС здійснюють цілодобову підтримку клієнтів та під час поїздки.

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀