ЗМІНИ В УМОВАХ ДЛЯ ВИЇЖДЖАЮЧИХ ЗА КОРДОН УКРАЇНИ

Шановні партнери та клієнти!

 

Страхова компанія ПрАТ «Європейське туристичне страхування» цим повідомленням доводить до Вашого відома, що з метою захисту інтересів громадян України, які планують туристичні та ділові подорожі за кордон України, в умови страхування були внесені зміни, а саме:

 

1. В частині страхування медичних витрат та від нещасного випадку

1.2. До переліку ризиків програми А  включено ризик «відшкодування медичних витрат, здійснених на діагностування, амбулаторне та стаціонарне  лікування Застрахованої особи на COVID-19», при цьому відшкодування витрат здійснюється в межах страхової суми по полісу.

1.2. До переліку ризиків програми В  включено ризик «Оплата витрат на продовження амбулаторного лікування Застрахованої особи хворої на СOVID-19 строком до 15 діб після закінчення строку дії Договорустрахування».

1.3. До переліку ризиків програми В  включено ризик  «Оплата транспортування Застрахованої особи економічним класом після амбулаторного лікування на СOVID-19або стаціонарного лікування на СOVID-19 по закінчення строку дії договору страхування в межах 250 EUR/USD».

1.4. До переліку ризиків програми В  включено ризик «Оплата витрат на перебування Застрахованої особи за кордоном після закінчення строку дії Договору, якщо її повернення до країни постійного проживання неможливе відразу після виписки із лікарні (оплата витрат здійснюється за не більше 5 діб перебування, однак в межах перших 15 днів після закінчення строку дії Договору).

При цьому звертаємо Вашу увагу, що:

 • Витрати на проживання та харчування Застрахованої особи на час самоізоляції, карантині або обсервації під час перебування у подорожі без встановлення діагнозу СOVID-19 або при амбулаторному лікуванні на СOVID-19  умовами страхування не покриваються.
 • Витрати на повернення Застрахованої особи з країни подорожі до місця постійного перебування (проживання) після закінчення самоізоляції, карантину або обсервації без підтвердження діагнозу COVID-19 умовами страхування не покриваються

2. В частині страхування фінансових ризиків

2.1. Договір страхування з умовами «Відміна/переривання подорожі» може бути укладений не менше ніж за 14 днів до початку подорожі.

2.2. До переліку випадків, які можуть бути причинами відмови від подорожі абопереривання подорожі, додано «Лабораторно підтверджене захворювання Застрахованої особи на COVID-19».

2.3. Обсервація, самоізоляція Застрахованої особи, як до так і після початку подорожі, через контакт з хворим на COVID-19, без встановлення Застрахованій особі діагнозу COVID-19, не будуть визнаватися страховими випадками, а навпаки додані у виключення з них.

2.4. Переривання подорожі внаслідок відмови Застрахованій особі у в’їзді в країну призначення буде визнаватися страховим випадком за умови, якщо така відмова мотивована підозрою органів влади країни подорожі на незаконну трудову міграцію Застрахованої особи або підозрою наявності у Застрахованої особи захворювання COVID-19, якщо цей діагноз буде лабораторно підтверджений висновком ПЛР-тесту в Україні, який в свою чергу має бути пройдений не пізніше 3 (трьох) днів після повернення до місця постійного перебування (проживання).

 

Зазначені вище зміни вступають в силу по договорам страхування укладеним починаючи з 01 липня 2020 року.

 

Правління ПрАТ «ЄТС»

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.