Додаткова страховка до ОСЦПВ

Поліс ОСАЦВ – страховка для цивілізованого суспільства

ОСАЦВ, що зарекомендувала себе найкращим чином у всьому світі, прийшла в українське суспільство у 1995 році. Через 10 років страхування стало обов'язковим, що вивело страхову індустрію країни на новий світовий рівень. Цілі автоцивілки – перекладання відшкодування завданих збитків з винуватця дорожньо-транспортної пригоди на страхову компанію.

Поліс ОСАЦВ укладається на 12 місяців. Ціна оформлення не фіксована законодавством, тому може змінюватись від деяких факторів: місце реєстрації, вид транспортного засобу, розміри франшизи, цілі використання авто, наявність деяких пільг у вигляді інвалідності 1 групи, учасника бойових дій, інші знижки. Багато компаній, у тому числі ПрАТ "Європейське Туристичне Страхування" (ЄТС) як страховий агент, практикують у своїй діяльності оформлення автоцивілки в електронному режимі, що дозволяє заощадити особистий вільний час клієнта.

Переваги обов'язкового автострахування та доповнення до нього

Безсумнівно, автострахування є величезною перевагою та захистом від несподіваних ситуацій на дорозі. Винуватцеві аварії для відшкодування збитків, завданих транспортним засобом або здоров'ю та життю потерпілому, необхідно зібрати документи, подати заяви до страхової компанії винуватця. У цьому випадку сума компенсації може становити:

 • до 160 тис.грн (у разі відшкодування збитків, завданих майну, але не більше 800 тис.грн);
 • до 320 тис.грн (виплата при завданні шкоди здоров'ю або життю потерпілому, незалежно від кількості постраждалих третіх осіб).

Мінімальний розмір покриття вибирає компанія, ліміт відповідальності - водій при оформленні поліса. Умови докладно розписані у Законі України "ПРО ОСЦПВВНТЗ" (ОСЦПВ).

Незважаючи на вигідні умови обов'язкового страхування відповідальності автовласників, щоб покрити збитки, звичайної страховки буває недостатньо, що вимагає доплати винуватцем аварії. Для цього можна оформити добровільну автоцивілку. Додаткове добровільне страхування ОСАЦВ є гарантією непередбачених витрат у разі виникнення аварійних ситуацій на дорогах, адже здатне покрити до 1 млн грн. При цьому ціна ДСАГО не дуже відрізняється від обов'язкового автострахування. Страховка не поширюється, якщо ситуація не є страховим випадком (викрадення, ушкодження стихійними лихами), а також якщо винна особа бажає отримати відшкодування збитків.

Оформлення добровільного поліса в надійній страховій компанії

Переваги автоцивілки ОСАЦВ і ДСАЦВ – очевидні. Ми пропонуємо оформити у зручному режимі обов'язкове автострахування та, за бажання, добровільну громадянську відповідальність у рамках страхової суми, передбаченої договором.

На сайті ЄТС можна оформити не тільки поліс ОСАЦВ з мінімальним покриттям, як передбачено Законом (160 000 грн за шкоду майну/320 000 грн за шкоду життю та здоров'ю), а також з підвищеним покриттям до 265 000 грн/365 00 . Є можливість додатково придбати:

- страхування КАСКО на 100 000 грн.,

- страхування від нещасного випадку на 50 000 грн.,

– ДМС при ДТП на 10 000 грн..

На сайті ПрАТ "ЕТС" ви можете за доступною ціною застрахувати авто, а також оформити ДСАЦВ, що гарантує повне звільнення від фінансових витрат у разі виникнення ДТП у рамках страхової суми, передбаченої договором. В електронному режимі можна розрахувати вартість страховки, зробити оформлення та після оплати отримати договір на електронну пошту. Цей поліс діє тільки на території України, тому при плануванні поїздки за кордон слід оформити міжнародний страховий поліс "Зелена картка", що також можна зробити в офісі нашої компанії у зручному режимі та найкоротші терміни.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.