Медична страховка до Німеччини

Оформлення медичного страхування для поїздки до Німеччини


Часто українці виїжджають до Німеччини на заробітки, не менш часто – щоб відпочити. Країна відрізняється своєю особливою красою, кожен регіон має свої пам'ятні місця. Багато туристів їдуть спеціально на фестиваль пива, Октоберфест, а інші просто хочуть скуштувати якнайбільше сортів знаменитих німецьких сосисок та брецелів. Для подорожі на територію Німеччини з України можна оформити медичну страховку. Найчастіше туристи набувають базового полісу, який має покриття 30000 євро, цього варіанту цілком достатньо для відвідування Німеччини. Слід зважати на те, що подібне страхування покриває не всі страхові випадки. Для виїзду до Німеччини на тривалий період на навчання чи роботу, знадобиться оформлення візи, медична страховка у такому разі оформляється обов'язково.


Потрібно, щоб страховий поліс підходив не тільки для Німеччини, але і для всієї Шенгенської зони. Для його оформлення не обов'язково їхати до офісу страховика, можливе оформлення в інтернеті, після чого готовий документ прийде на електронну пошту.


Яких умов слід дотримуватись для оформлення страховки до Німеччини?


Німеччина входить до Шенгену, тому сума страхового покриття повинна бути не менше тридцяти тисяч євро, якщо є додаткові умови – вона може бути більшою. У полісі обов'язково має бути зазначено, що:


 • він дійсний протягом усього терміну перебування мандрівника в країні;
 • враховуються всі випадки, коли турист може раптово захворіти;
 • страховка законна у країнах Шенгенського союзу;
 • застрахованою особою заповнена вся необхідна інформація.


Документи повинні бути обов'язково заповнені у друкованому вигляді. Якщо буде виявлено навіть незначні помилки, поліс доведеться переоформити.


Оформлення страховки в ПрАТ ЄТС


Звичайна людина рідко заповнює офіційні папери, відповідно, помилки цілком закономірні. Саме тому оформленням страховки мають займатися професіонали. Вони зможуть відповісти на всі питання і правильно заповнити поліс.


На українському ринку страхування вже понад десять років лідируючі позиції займає ПрАТ «Європейське туристичне страхування». Основний напрямок її діяльності – страхування туристів. Щорічно компенсаційні виплати зростають, компанія розробляє дедалі більше нових продуктів. Страховку можна оформити протягом 5-10 хвилин:


 • в офісі;
 • на сайті;
 • за допомогою чат-бота в додатках Telegram та Viber.


Якщо оформлено страховку на скасування рейсу, клієнт отримує страхову виплату на банківську картку протягом кількох годин.Страхова компаніяспівпрацює з найбільшими українськими авіаперевізниками, і тепер страховку можна оформити безпосередньо під час придбання авіаквитків. Нові продукти страхування дозволяють клієнтам ПрАТ ЄТС виключити додаткові витрати та фінансові втрати під час подорожей.

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87