ОСЦПВ (клас 3)

Поліс ОСАЦВ


Обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності, відповідно до законодавства України, необхідне кожному учаснику дорожнього руху. Наявність полісу гарантує відшкодування збитків при ДТП стороні. Укладання договору страхування ОСАЦВ забезпечує вигідні умови для учасників дорожнього руху, адже постраждалий в обов'язковому порядку отримає страхові виплати, а винуватця буде позбавлено фінансових втрат, адже відшкодування збитків візьме на себе страхова компанія.

Неприпустимість експлуатації автомобіля без поліса ОСАЦВ гарантує рівні умови для всіх учасників дорожнього руху. Слід пам'ятати, що керування автомобілем без автоцивілки може призвести до досить великого штрафу, а у разі аварії водію доведеться сплачувати збитки зі своєї кишені, що найчастіше набагато перевищує вартість страховки.

Не зайвим буде знати, що поліс ОСАЦВ за інших рівних умов сьогодні стоїть скрізь однаково, незалежно від страхової компанії, оскільки його ціна позначена законодавчо. Хоча ще недавно сумлінні водії могли знизити витрати при страхуванні, підвищуючи його клас - діяла система розрахунку вартості ОСАЦВ за класами/стажем водіння. На даний момент вона не використовується, хоча цілком можливо, може бути знову прийнята в роботу, тому розглянемо її докладніше.


Оформлення страховки онлайн - швидко, вигідно, зручно


Купувати поліс онлайн - це завжди дешевше.

Розрахувати вартість страховки пропонується за допомогою спеціального калькулятора, перейшовши за посиланням безпосередньо на сайт компанії, чиї поліси ми пропонуємо. При настанні страхового випадку необхідно, не затягуючи час, повідомити компанію, надавши інформацію про дорожньо-транспортну пригоду, що відбулася, копії необхідних документів.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.