Медична страховка до Туреччини

Сонячна Туреччина: страховка перед від'їздом

Туристів у Туреччині залучають старовинні звичаї та традиції. У цій країні дуже багато старовинних міст, заповнених східним колоритом, тут можна насолоджуватися танцями та музикою, національними вбраннями та красою архітектури. У Туреччину їдуть за активним чи розслаблюючим, бюджетним чи шикарним відпочинком. Влітку тут можна відпочити на узбережжі двох морів, Егейського та Середземного, взимку – на гірськолижних курортах. Протягом усього року можна відвідувати історичні місця або купувати. Тут можна знайти готель на будь-який бюджет, є безліч розваг.

Від українських туристів віза при в'їзді не потрібна, при цьому період перебування в країні не повинен перевищувати дев'яносто днів. Щоб відпочинок був спокійнішим, професіонали рекомендують оформити медичну страховку для виїзду до Туреччини, тим більше за її допомогою можна покрити витрати в сумі 30 тисяч євро.

Як оформляється медична страховка?

Багато мандрівників, які виїжджають на відпочинок у зарубіжні країни, намагаються максимально скоротити свої витрати. Можна підібрати дешевший готель чи квитки на транспорт, але найчастіше економія починається зі страховки. Чи правильно це? Під час поїздки до іншої країни складно знайти лікарню, яка буде максимально підходящою за параметрами. Крім того, обслуговування для не застрахованої людини коштуватиме зовсім недешево. Слід враховувати, що туристу в Туреччині може стати погано навіть через зміну клімату, і без медичного страхування обійдеться дуже складно. У страховиків можна замовити будь-який пакет страхування від легких травм до спортивних. Важливо розуміти, який відпочинок очікується, спокійний чи активний.

За допомогою медичної страховки для поїздки до Туреччини можна покрити вартість:

 • медичної допомоги. До цієї статті входить огляд лікарем, здавання аналізів та медичні процедури, витрати на виклик швидкої допомоги;
 • допомоги у непередбачених ситуаціях. Мається на увазі виплата компенсації при отриманні травм після дайвінгу, серфінгу чи гірських прогулянок;
 • допомога вагітним. Страховка покриє витрати у разі передчасних пологів, термінову гінекологічну допомогу;
 • витрат при настанні природних катаклізмів та форс-мажорних обставин. Іноді погіршення здоров'я може бути спричинене повенями, ураганами або іншими природними катаклізмами..

Якщо правильно підібрати компанію, ціна на медичну страховку для поїздки до Туреччини буде не дуже високою. При цьому важливо вказувати всі дані: термін та особливості відпочинку. Важливо розуміти, що для безпеки дитини страховку на неї потрібно оформляти обов'язково, оскільки малюк легко може постраждати від спекотного сонця чи незнайомих продуктів харчування.

Вибираємо страховика

Як зробити так, щоб страхування не коштувало практично так само, як і путівка? Насамперед потрібно уважно обирати пункти, які будуть включені до договору. Для зниження вартості можна відмовитись від деяких опціональних пунктів, у яких турист точно впевнений, що з ним такого не станеться. Також потрібно правильно підібрати страхову компанію. Для цього слід звернути увагу на такі параметри: тривалість роботи на українському ринку;

 • наявність ліцензії;
 • види страховок, які можна оформити;
 • розцінки;
 • репутацію.
 • Лідируючу позицію на українському страховому ринку займаєстрахова компаніяПрАТ ЄТС, яка орієнтована на надання послуг туристам. Фахівці компанії здійснюють постійну підтримку клієнтів до поїздки, під час та після неї. Страховий поліс можна оформити в офісі чи онлайн, на це буде витрачено не більше 10 хвилин.

  Страхування за кордоном
  Страхування за кордоном
  Страхування по Україні
  Страхування по Україні
  © 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
  Розробка сайту:  Webberry
  Часто задаваемые вопросы
  • 🌏 Як нас знайти ❓

    🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
    📞 +38 044 299 78 87

  • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

   Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

  • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

   Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

  • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

   Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.