ОСЦПВ на мотоцикл

Обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів


Власники автомобілів та мотоциклів можуть скористатися різними видами страхування та оформити добровільний страховий поліс, який передбачає покриття збитків при пошкодженні вашого транспортного засобу, викраденні, пожежі, пожежі також кожен власник автомобіля або мототранспорту зобов'язаний мати страховку ОСАЦВ (автоцивілку), яка передбачає, перш за все, відшкодування шкоди, завданої при ДТП стороні, що постраждала.

Слід знати, що згідно із законодавством України водіння мото- та автотранспортного засобу без оформлення обов'язкової страховки кваліфікується як адміністративне правопорушення та особа може бути притягнута до відповідальності у вигляді накладення штрафу. Якщо автолюбителі, здебільшого, купують поліс автоцивілки, то власники мотоциклів, моторолерів не завжди обізнані про таку необхідність. Відповідальність власників мопедів та скутерів не підлягає обов'язковому страхуванню, а ось мотоциклів та моторолерів, що мають більший об'єм двигуна, має бути застрахована в обов'язковому порядку.


Автострахування на мотоцикли


Отримати поліс ОСАЦВ на мотоцикл необхідно як для пересування всередині країни, так і при виїзді за кордон. В останньому випадку оформляється зелена карта, яка зведе до мінімуму ризики при попаданні у ДТП у подорожі.

Вартість поліса ОСАЦВ для мотоцикла нижче, ніж на легковий автомобіль, вантажівку або автобус, незважаючи на те, що його керування пов'язане з вищим ризиком. Ціна поліса залежить від обсягу двигуна транспортного засобу та місця його реєстрації. Придбати страховку ОСАЦВ на мотоцикл не складе труднощів, адже тепер ця послуга доступна онлайн, і вам не потрібно навіть виходити з дому для подачі документів, оплати та отримання полісу; мото-і автострахування за кілька хвилин - цілком реальне. На сайті страхової компанії ЄТС, як страхового агента, можна за кілька хвилин оформити поліс ОСАЦВ на мотоцикл або автомобіль з мінімальним покриттям, як передбачено Законом (160 000 грн за шкоду майну/320 000 грн за шкоду життю та здоров'ю), або з підвищеним покриттям до 265 000 грн/365 000 грн відповідно. Також додатково можна придбати страхування КАСКО на 100 000 грн., страхування від нещасного випадку на 50 000 грн. та ДМС при ДТП на 10 000 грн.


Поліс ОСАЦВ гарантує компенсацію витрат на лікування постраждалих у ДТП з вашої вини та ремонт чужого транспортного засобу, що дозволить уникнути фінансових витрат, оскільки виплати постраждалим здійснить страхова компанія. Ліміти виплат передбачені законодавством, за бажання їх можна збільшити, уклавши додатковий договір (ДГО).


Страховка ОСАЦВ - швидко, надійно, вигідно

Страхова компанія ЕТС, як страховий агент, пропонує власникам різних транспортних засобів, у тому числі і мотоциклів, придбати страховий поліс ОСАЦВ онлайн, що вкрай зручно,. Ціна обов'язкового страхування залежить від таких факторів, як:


 • тип транспортного засобу;
 • населений пункт, у якому зареєстровано автомобіль чи мотоцикл;
 • термін дії договору;
 • стаж водіння;
 • наявність пільг у власника;
 • інші особливості.


Щоб визначити вартість поліса ОСАЦВ та додаткового страхування на мотоцикл, перейшовши за посиланням, розміщеним на сайті компанії, можна тільки вказати державний номер ТЗ, або параметри ТЗ (тип ТЗ та адресу власника), після чого оформити договір витрачаючи часу на подорож до офісу. Електронний поліс можна роздрукувати або зберегти на будь-якому пристрої – смартфоні, планшеті, ПК. Варто знати, що оформлення страхового поліса ОСАЦВ на мотоцикл онлайн коштуватиме дешевше, ніж при звичайній покупці в офісі компанії.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀