ОСЦПВ без обмежень

ОСАЦВ без обмежень


Як би обережно водій не поводився на дорозі, часом трапляються ситуації, що призводять до дорожньо-транспортних пригод, і навіть найлегші з них спричиняють матеріальні збитки.

Поліс обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСЦПВ) дозволяє у разі, коли ДТП сталося з вини власника поліса, уникнути відшкодування збитків потерпілому з власних коштів, оскільки за нього це зробить страхова компанія. Придбання договору страхування ОСАЦВ є обов'язковою умовою для всіх водіїв, а керування автомобілем без страховки призведе до штрафу порівнянного з вартістю поліса.

Вартість страхового поліса розраховується за певною формулою, в основі якої лежить базовий тариф, який встановлюється на законодавчому рівні та залежить від типу транспортного засобу. У подальших розрахунках до уваги береться регіональний коефіцієнт (вищий для великих міст).


Якщо автомобілем користується лише власник та члени його сім'ї, можна оформити поліс, в якому будуть вказані дані обмеженого переліку осіб, які мають право керувати транспортним засобом. Іноді вигідно та зручно купити поліс без обмежень, при оформленні якого немає потреби вказувати дані осіб, допущених до управління. Будь-який водій за наявності посвідчення водія може керувати транспортним засобом і страховка даного типу покриє збитки, якщо трапилося ДТП.

Зручно укласти такий договір страхування у разі, якщо: • автомобіль використовується широким колом осіб;
 • при оформленні поліса немає можливості надати дані посвідчень водія.Ціна страховки без обмежень дещо вища, але це може бути вигідно і виправдано, якщо за кермом можуть знаходитися недосвідчені водії або особи, які вже потрапляли в ДТП. Щоб дізнатися, скільки коштує відкрита страховка ОСАЦВ (поліс без обмежень), потрібно виконати обчислення з урахуванням усіх коефіцієнтів та базової ціни.

Розрахунок вартості поліса обов'язкової страховки ОСАЦВ без обмежень можна зробити на сайті страхової компанії, скориставшись спеціальним калькулятором, де після введення необхідних даних буде виведено приблизну ціну.


Як оформити ОСАЦВ без обмежень?


Для оформлення поліса немає необхідності особистого відвідування офісу страхової компанії. Компанія ЕТС як страховий агент надає можливість оформити страховку онлайн, заповнивши необхідні дані. Після оплати поліс можна отримати електронною поштою та роздрукувати, а також зберегти на мобільному пристрої. Не слід думати, що укладання договору страхування онлайн обійдеться дорожче. Компанія ЕТС за час роботи зарекомендувала себе як відповідальний та надійний постачальник страхових послуг.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.