Зелена карта

Зелена карта

Щож таке зелена карта?

Зелена карта – це аналог автоцивілки.Різниця в тому, що автоцивілка діє на території України, а зелена карта – за межами України. Страхується відповідальність перед третіми особами.

Від чого залежить вартість зеленої карти?

Вартість зеленої карти залежить від типу транспортного засобу, терміну перебування за кордоном (від 15 днів до 1 року), території дії (Європа чи СНД).

В яких країнах діє зелена карта? В програмі приймають участь 46 країн. Повний перелік країн розташований на офіційному сайті МТСБУ Умовно країни поділені на дві зони: Європа та СНД (Азербайджан, Молдова, ін.).Що робити, якщо строк зеленої карти закінчився раніше, ніж подорож? Оформити новий поліс. Зелена карта електронна і одразу після оформлення потрапить в базу МТСБУ та у форматі PDF буде відправлена Вам на емейл.
Як оформити зелену карту, якщо передбачено більше одного водія? Дія зеленої карти розповсюджується на будь-якого водія, який керує транспортним засобом на законних підставах.Чи потрібно оформлювати зелену карту для подорожі до Криму? Крим – це Україна, отже поліс не потрібний.
Яка різниця між паперовою та електронною зеленою картою? Юридично обидва варіанти мають однакову силу. Відмінність в тому, що електронний поліс Ви отримуєте на емейл одразу після оформлення, а за паперовим необхідно їхати до страхової або чекати доставку.Чи потрібно купувати два поліси, якщо передбачена подорож до Європи через Молдову? Дія зеленої карти розповсюджується на будь-якого водія, який керує транспортним засобом на законних підставах.

Зелена карта

Страховий поліс Зелена карта (грінкарта) стане в нагоді водієві автотранспортного засобу, який бажає відправитися в європейські країни на машині. Усі сусідні з Україною країни просять мати такий документ у автолюбителя. Той, хто подорожує автомобілем, не дозволить перетнути кордон без такого автострахування, не пропустить на територію іншої держави.

Де можна швидко оформити, купити Зелену карту на автомобіль для виїзду за кордон (Європа), скільки коштує поліс страхування авто для поїздки до Молдови, Польщі на рік, чи можливо зробити страховку на машину онлайн та отримати її в електронному вигляді, яка точна ціна , загальна вартість, актуальні тарифи на автострахування в Україні — відповіді на ці та інші питання ви можете знайти на нашому сайті або під час консультації з нашими фахівцями.

Що таке Грінкарта чи Зелена карта?

Грінкарта є міжнародною системою страхування автоцивільної відповідальності автомобілістів, автовласників. Це також сертифікат, який має для всіх країн-членів міжнародної системи затверджену форму, документ підтверджує наявність у власника автотранспортного засобу, що перетинає кордон, страховки автоцивільної відповідальності перед іншими особами. Грінкарту оформлюють на автотранспортний засіб, зареєстрований в Україні, а не на автомобіліста, власника машини чи водія.

Автострахування відповідальності за грінкартами передбачає відшкодування витрат при пред'явленні фінансових претензій за шкоду, заподіяну здоров'ю та особистому майну суб'єктів матеріальних правовідносин (третій стороні) внаслідок автодорожньої аварії, автотранспортної події, що сталися в територіальних межах держави-члена.

Подорожуючий машиною при поїздці з України до країн-членів міжнаціональної системи «Зелена карта» зобов'язаний придбати поліс автострахування. Документ при пред'явленні його прикордонникам у пунктах перетину державного рубежу підтвердить, що автоцивільна відповідальність захищена страховиком.. Держави-члени, у яких поширена дія грінкарти, перераховані в автосертифікаті страхування.

У яких державах діє автострахування?

У системі міжнаціонального автострахування налічується понад 40 країн. Умовно держави-члени поділені на Європу та країни СНД. Укладання договорів міжнародного автострахування Зелена карта для українців необхідна в таких країнах, як Чехія, Румунія, Польща, Молдова, Болгарія та ін.

Купити Зелену карту в Україні

На сайті компанії «Європейське туристичне страхування» можна замовити страховку автомобілів за вигідною ціною, купити онлайн страховий поліс на авто, автострахування Зелена карта, перебуваючи в місті Київ, Львів, Дніпро, Харків, Миколаїв, Вінниця, Кривий Ріг, Чернівці, Ужгород, Запоріжжя, Одеса та інші населені пункти України. Сертифікат автострахування буде надіслано у pdf форматі на адресу електронної пошти власника автотранспортного засобу, вказану при оформленні. Моторно-транспортне страхове бюро України рекомендує пред'являти у роздрукованому вигляді автосертифікат Зелена картка для дотримання вимог законодавства під час поїздок до Румунії, Німеччини та інших країн.

Якщо винуватець дорожньої аварії є жителем держави, в якій сталася дорожня аварія, у такому разі виплати страхового відшкодування будуть здійснюватися компанією, яка застрахувала цивільну відповідальність цього автомобіліста, в інших ситуаціях відшкодування фінансових претензій здійснюватиме агенція «Зеленої картки» держави, в якій сталося автотранспортне пригода.

Вартість грінкарти

Вартісна оцінка страховки, тариф на рік формується з урахуванням типу автотранспортного засобу (легкова машина, вантажівка, автобус, причіп та ін.), країни, а також часу перебування за кордоном. Автомобіліст самостійно може вибрати термін дії страховки – від половини місяця до одного року. Вартісна оцінка автосертифікату регулюється Моторно-транспортним страховим бюро України та є єдиною для всіх страховиків.

Приймаючи рішення, придбати у компанії «Європейське туристичне страхування» міжнародний сертифікат Грінкарта, особа, яка уклала зі страховиком угоду про автострахування, отримує страховий захист. Якщо настане подія, передбачена договором страхування, то у страховика виникають зобов'язання при пред'явленні фінансових претензій провести оплату, виплатити страхову суму в чіткій відповідності та дотримання норм законодавства тієї держави, де трапилася автодорожня аварія, автотранспортна подія. У разі страхового випадку винуватець аварії пред'являє грінкарту (копію) офіцеру поліції чи постраждалої стороні.

Які існують обмеження у фінансовому відшкодуванні?

Сертифікат не покриває таких випадків:

  • шкода автомашині, особистому майну автомобіліста;
  • збитки здоров'ю власника автомобіля;
  • порушення цілісності вантажу в автомобілі винуватця аварії;
  • забруднення атмосфери.

Грінкарта не покриє першу медичну допомогу поліутримувачу. Щоб отримувати фінансове відшкодування за медичним лікуванням за кордоном, необхідно придбати в компанії «Європейське туристичне страхування» окрему страховку для покриття медичних витрат. А усілякі ушкодження автотранспортного засобу зможе покрити договір добровільного автострахування (страхування автотранспорту від шкоди, розкрадання чи викрадення), за умови, що згідно з угодою передбачено його дію в інших державах.

Обсяг фінансового відшкодування за сертифікатом не є безмежним. Лімітом за таким полісом визнається законодавчо затверджені максимальні обмеження відповідальності у тій державі, де сталася автотранспортна пригода. Якщо поліутримувач завдасть збитків на суму, що перевищує ліміт, то надлишки доведеться виплачувати самостійно.

Що робити, якщо термін сертифікату закінчився раніше, ніж подорож?

Слід заздалегідь подбати про те, щоб термін страхового поліса покривав весь час перебування поліутримувача за кордоном. Інакше потрібно купити нову грінкарту у страховика.

Аварія на дорозі за кордоном, транспортна пригода, що сталася після закінчення терміну дії сертифіката, не буде подією, передбаченою договором страхування. Якщо сертифікат немає сили через закінчення терміну дії, а страхувальник продовжує залишатися там, необхідно купити поліс автострахування відповідальності автомобіліста у місцевому бюро Грінкарта.

Надійний захист від підробок

Грінкарта може випускатися тільки страховими компаніями, які мають на це повноваження та є членами Моторно-транспортного бюро України. На момент оформлення страхового документа всі дані автоматично передаються до інформаційної бази українського моторно-транспортного бюро. Під час оформлення автоматично присвоюється кожному сертифікату унікальний номер (код).

Завдяки такій опції, грінкарту можна заздалегідь оформити, відвідати сайт Моторно-транспортного бюро України з метою перевірки коректності введеної інформації до бази даних щодо його автотранспортного засобу.

Від чого залежить вартість автополісу?

Цінова політика регламентується МТСБУ, ціни фіксовані та однакові для всіх страхових компаній. Також особливістю ціноутворення є залежність від курсу валют. При зміні курсу змінюється та вартісна оцінка автострахування.

Поліутримувач може стежити за врегулюванням страхового випадку

Якщо за кордоном відбулася страхова подія, поліутримувач став винуватцем дорожньої пригоди, у такому разі страхувальник пред'являє постраждалій особі копію сертифіката. У страховому полісі мають бути зазначені контакти поліутримувача (електронна пошта). Надалі саме по e-mail можна відстежити, на якому етапі знаходиться процес врегулювання події, передбаченої договором автострахування, та як відбувається виплата фінансового відшкодування.

Повідомити про аварію компанію, де було придбано сертифікат, по телефону необхідно якнайшвидше з місця виникнення страхового випадку. При поверненні до України слід звернутися до страховика письмово та пред'явити пакет документів щодо страхового випадку.

До єдиної бази українського моторно-транспортного бюро заносяться всі дані про подію, передбачену договором автострахування.

Оформлення грінкарти, не виходячи з дому

Компанія ЄТС — єдиний страховик, що спеціалізується на сегменті туристичного страхування, який пропонує різноманітний перелік послуг та сучасні страхові пакети для мандрівників, автотуристів, туркомпаній, кредитних установ тощо

Страховка від компанії «Європейське туристичне страхування» передбачає захист майнових інтересів фізичних та юридичних осіб при настанні певних страхових подій, забезпечує комплексну безпеку мандрівників під час поїздки за кордон та містами України..

Страхові сертифікати ЄТС включають обов'язкові для мандрівників види страховок, а також інші види захисту, що дозволяють уникати додаткових витрат та фінансових витрат у непередбачуваних випадках під час поїздок.

Замовити в Одесі, Чернігові та інших регіонах України грінкарту від ЄТС можливо не виходячи з дому. Внесіть у спеціальну онлайн-форму дані про майбутню подорож, введіть інформацію про автотранспортний засіб, країну, період поїздки або зверніться до менеджера компанії ЕТС за телефоном. Замовлення в ЄТС зеленої картки не займе багато часу, вам не потрібно буде витрачати свій час на поїздку до страхової компанії або чекати на оформлення сертифіката.

Страхова компанія «Європейське туристичне страхування» (Україна) пропонує професійні послуги, клієнтоорієнтований сервіс у телефонному або онлайн-режимі з оперативною доставкою документації за вказаними адресами або на електронну пошту.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
  • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

    Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

  • 🌏 Як нас знайти ❓

     🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
     📞 +38 044 299 78 87

  • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

    Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

  • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

    Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀