Страхування для робочої візи

Перевірка дії страхового полісу

Перевірити online >


Страхування для візи — необхідний документ для перетину кордону


На сьогоднішній час страхування є поширеною послугою у більшості країн світу, включаючи Україну. Якщо виникає необхідність отримати візу та поїхати у відрядження, на відпочинок, навчання чи роботу, необхідно оформити відповідну страховку. Страховий поліс – це документ, який укладається між компанією-страховиком та фізичною чи юридичною особою, яка гарантує оплату для застрахованої особи необхідної медичної, технічної, адміністративної, юридичної допомоги під час її перебування за кордоном або на території України, як передбачено договором страхування.

Українська компанія «Європейське туристичне страхування» є одним із найбільш надійних та перевірених страховиків з великим досвідом роботи з туристами, трудовими мігрантами, студентами, банками, суб'єктами підприємницької діяльності для забезпечення комплексного страхування працівників під час ділових поїздок. Страхові пакети, розроблені організацією, передбачають наявність комплексу послуг, які забезпечують особистий та майновий захист клієнта. Вартість страховки для візи залежить від багатьох факторів, включаючи країну перебування, мету поїздки, наявність франшизи, розмір страхової суми, програму страхування, термін перебування на території іншої держави.


Основні складові страхового поліса для візи


ПрАТ "ЄТС" пропонує зробити страховку для візи, здатну забезпечити покриття витрат, які можуть виникнути у зв'язку з настанням наступних страхових ризиків:

 • невідкладної стоматологічної, гінекологічної допомоги, репатріація тіла застрахованої особи до митного кордону країни постійного проживання, транспортування до стаціонару, якщо стан потерпілого не дозволяє йому пересуватися самостійно; ),
 • скасування або переривання поїздки внаслідок смерті, отримання травми застрахованою особою, проблем з візою тощо; , понад 7 годин – 80%)
 • розкрадання, пошкодження, затримка багажу;
 • втрата документів (паспорти, квитків).

У разі виникнення конфліктів з третіми особами компанія забезпечує юридичну допомогу та покриття витрат, пов'язаних з можливими судовими розглядами. Заняття екстремальними видами спорту (дайвінг, стрибки з парашутом тощо) також може бути враховано за умов договору. Період дії поліса страхування дорівнює терміну візи, що запитується.. Страхові умови, зазначені в договорі, враховують стандарти та норми законодавства країни, до якої планується поїздка, щоб уникнути проблем при перетині кордону.


Переваги оформлення страховки у ПрАТ ЄТС


Співпрацюючи з компанією «Європейське туристичне страхування», ви отримуєте цілу низку можливостей і переваг, серед яких найбільш вагомими є такі:

 • прийнятна ціна страхових послуг, ознайомлення з якою доступне в момент онлайн-покупки;
 • відповідальний підхід до виконання зобов'язань перед клієнтом, своєчасна виплата компенсації при настанні страхового випадку;
 • можливість замовлення оригіналу документа поштою для подальшого його надання до консульської служби;
 • комфортний спосіб оплати.

Таким чином, ПрАТ "Європейське туристичне страхування", лідер з продажу страхових полісів в Україні, надає можливість купити страховку для візи, а також інші вигідну ціну. Укладаючи договір страхування, ви гарантовано отримуєте комплекс послуг, що забезпечує повноцінний захист ваших особистих та майнових інтересів протягом усього терміну перебування за кордоном.

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀