Комплексне страхування подорожуючих по Україні

Комплексне страхування подорожуючих по Україні


Страхування подорожуючих по Україні забезпечує Ваш комплексний особистий і майновий страховий захист на час подорожей в Україну та поїздок по Україні.

Страховий поліс ЄТС включає в себе обов'язкові для подорожуючих види страхування, відповідно до Закону України «Про туризм», а також інші види страхування, на Ваш вибір, які допоможуть уникнути додаткових витрат і фінансових збитків у непередбачених ситуаціях до, під час та після Ваших подорожей.

Ваш поліс комплексного страхування від "Європейського туристичного страхування" може включати в себе різні комбінації наступних видів страхування:

Страхування медичних витрат – дозволить Вам отримати невідкладну медичну допомогу за кордоном, у разі раптового захворювання або нещасного випадку.

Якщо Ви плануєте провести свій відпочинок активно, наприклад, кататися на гірських лижах, санях, ковзанах, мотоциклах, водних лижах, займатися дайвінгом, взяти участь в аматорських спортивних змаганнях, кататися на тваринах чи займатися іншими видами активності з підвищеним ризиком, це обов'язково має бути враховано у Вашому страховому полісі. До страхового тарифу в такому випадку буде застосована надбавка.

Зверніть увагу, що ймовірність настання раптових проблем зі здоров'ям під час подорожей завжди вище для літніх людей, тому при страхуванні туристів віком від 65 до 80 років до страхового тарифу також буде застосована надбавка.

Страхування від нещасних випадків – дозволить отримати грошову виплату, якщо в результаті нещасного випадку, який стався під час подорожі по Україні, настала тимчасова втрата працездатності, інвалідність або смерть.

Зверніть увагу, що розмір виплати визначається у % від страхової суми, тому, чим вище страхова сума, тим більшу грошову виплату Ви зможете отримати.

Страхування багажу - забезпечить Вам компенсацію витрат на придбання речей першої необхідності в разі тривалої затримки багажу, компенсацію збитку, заподіяного багажу, внаслідок псування під час перельоту, крадіжки, втрати, наприклад, через помилкове перевезення в іншу країну, а також в результаті багатьох інших причин.

Страхування від невиїзду (відміни подорожі) - страхування фінансових ризиків, пов'язаних із відмовою від поїздки або перериванням туристичної поїздки дозволить Вам уникнути фінансових втрат, у разі неможливості відправитися в поїздку або дострокового переривання туристичної поїздки.

Причини скасування поїздки можуть бути різні, наприклад, нещасні випадки, раптове захворювання, проблеми з майном та інше.

Детальніше про умови страхування


Страхування - необхідна складова туризму та подорожей


У забезпеченні високої працездатності та покращенні здоров'я важливу роль відіграє відпочинок. Найбільш поширеними видами відпочинку на сьогоднішній час є туризм та подорожі. Туристи, які подорожують Україною або за кордоном, перед поїздкою звертаються до страхових компаній для придбання страхового полісу. Страхування дозволяє захистити майнові інтереси мандрівників та отримати грошову компенсацію при настанні певного страхового випадку.

ПрАТ «Європейське туристичне страхування» - це лідер у сфері страхових послуг на українському ринку, який забезпечує особисте та майнове страхування туристів, у тому числі вагітних осіб, співробітників компаній під час відряджень, власників банківських карток, студентів, трудових мігрантів. Україна, як і багато інших держав у світі, є привабливою країною для мандрівників. Тому компанія ЄТС, окрім інших послуг, пропонує комплексне страхування іноземців, які подорожують територією України. Ця послуга дозволить запобігти незапланованим витратам та фінансовим втратам у період ваших поїздок.


Складові комплексного страхування мандрівників по Україні


Комплексна страховка для туристів, які подорожують територією України, включає наступні компоненти:

 • страхування медичних витрат - можливість отримати медичну допомогу внаслідок виникнення проблем з виникнення проблем туристичної поїздки; страховик фінансує лікування у стаціонарі, транспортування застрахованої особи до медустанови, репатріацію тіла до кордону країни постійного проживання та інші екстрені випадки;
 • від нещасних випадків - виплата грошової компенсації внаслідок отримання травми, що призвела до тимчасової втрати здатності до праці, інвалідності або смертельного випадку;
 • від невиїзду - покриття ризиків, пов'язаних зі скасуванням або перериванням подорожі через травму, раптову хворобу, проблеми з довгостроковою візою тощо, затримкою рейсу з вини авіакомпанії, аеропорту або внаслідок інших форс-мажорних обставин;
 • захист багажу - компенсація збитків внаслідок пошкодження, знищення, крадіжки, втрати особистих речей.

Величина страхового тарифу може відрізнятися залежно від наявності активних видів діяльності (катання на лижах, ковзанах, мотоциклах, дайвінгу тощо). Більш детально з умовами страхового полісу можна ознайомитись на сайті компанії.


Переваги придбання комплексної страховки туристами, що подорожують у межах України


Придбання розширеного страхового полісу для туристів, які бажають подорожувати територією України, має безліч переваг, серед яких такі:

 • прийнятна ціна страхового поліса, яка доступна в процесі бронювання певного пакету;
 • повна впевненість у захисті життя, здоров'я, майна, цивільних прав;
 • економія часу за рахунок можливості покупки поліса в режимі он-лайн;
 • зручний спосіб оплати (платіжною карткою);
 • можливість отримати оригінальну версію документа поштою;
 • оперативне придбання поліса за допомогою програм Viber або Telegram.

Таким чином,страхова компанія ПрАТ «Європейське туристичне страхування» надає можливість купити комплексну страховку для тих, хто подорожує територією України за вигідною ціною онлайн, не виходячи з дому, або особисто звернутися до офісу. Укладаючи договір страхування з ПрАТ "ЄТС", ви отримуєте гарантію гідного відпочинку з можливістю знизити ризик виникнення незапланованих витрат унаслідок раптового захворювання, нещасного випадку, втрати працездатності, проблем із багажем тощо. Турбота про клієнтів є основною метою роботи компанії ЄТС на українському ринку.

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.