Комплексне страхування подорожуючих по Україні

Комплексне страхування подорожуючих по Україні

Страхування подорожуючих по Україні забезпечує Ваш комплексний особистий і майновий страховий захист на час подорожей в Україну та поїздок по Україні.

Страховий поліс ЄТС включає в себе обов'язкові для подорожуючих види страхування, відповідно до Закону України «Про туризм», а також інші види страхування, на Ваш вибір, які допоможуть уникнути додаткових витрат і фінансових збитків у непередбачених ситуаціях до, під час та після Ваших подорожей.

Ваш поліс комплексного страхування від "Європейського туристичного страхування" може включати в себе різні комбінації наступних видів страхування:

Страхування медичних витрат – дозволить Вам отримати невідкладну медичну допомогу за кордоном, у разі раптового захворювання або нещасного випадку.

Якщо Ви плануєте провести свій відпочинок активно, наприклад, кататися на гірських лижах, санях, ковзанах, мотоциклах, водних лижах, займатися дайвінгом, взяти участь в аматорських спортивних змаганнях, кататися на тваринах чи займатися іншими видами активності з підвищеним ризиком, це обов'язково має бути враховано у Вашому страховому полісі. До страхового тарифу в такому випадку буде застосована надбавка.

Зверніть увагу, що ймовірність настання раптових проблем зі здоров'ям під час подорожей завжди вище для літніх людей, тому при страхуванні туристів віком від 65 до 80 років до страхового тарифу також буде застосована надбавка.

Страхування від нещасних випадків – дозволить отримати грошову виплату, якщо в результаті нещасного випадку, який стався під час подорожі по Україні, настала тимчасова втрата працездатності, інвалідність або смерть.

Зверніть увагу, що розмір виплати визначається у % від страхової суми, тому, чим вище страхова сума, тим більшу грошову виплату Ви зможете отримати.

Страхування цивільної відповідальності - передбачає цивілізоване вирішення конфліктних ситуацій у суді, юридичну допомогу та відшкодування шкоди у разі, якщо Ви з необережності заподіяли шкоду майну чи здоров'ю третіх осіб.

Так, при заняттях активним відпочинком, наприклад, при катанні на лижах, велика ймовірність потрапити в ситуацію (зіткнення, падіння), яка спричинить травми або псування майна 3-х осіб, в.т.ч. орендованого спортивного інвентарю. У цьому випадку Вам може бути пред'явлена ​​претензія від третіх осіб про відшкодування понесених ними збитків. Дане страхове покриття дозволить Вам компенсувати завдані збитки.

Страхування багажу - забезпечить Вам компенсацію витрат на придбання речей першої необхідності в разі тривалої затримки багажу, компенсацію збитку, заподіяного багажу, внаслідок псування під час перельоту, крадіжки, втрати, наприклад, через помилкове перевезення в іншу країну, а також в результаті багатьох інших причин.

Страхування від невиїзду (відміни подорожі) - страхування фінансових ризиків, пов'язаних із відмовою від поїздки або перериванням туристичної поїздки дозволить Вам уникнути фінансових втрат, у разі неможливості відправитися в поїздку або дострокового переривання туристичної поїздки.

Причини скасування поїздки можуть бути різні, наприклад, нещасні випадки, раптове захворювання, проблеми з майном та інше.

Детальніше про умови страхування

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2022 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Как быстро я могу оформить страховку ❓

  Оформление 🎒 туристической страховки на нашем сайте не займет более 10 минут Вашего времени 🚀 .

 • 🌏 Как получить страховое возмещение ❓

  Для получения страхового возмещения, 💸 пожалуйста,  заполните заявление установленной формы и приложите копии и оригиналы необходимых документов. 💼 Полный пакет документов отправьте нам почтой.

 • 🌏 Как нас найти ❓

   🇺🇦 г. Киев, ул. Спасская, 5, оф. 15 (2 этаж) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Могу ли я оформить страховку онлайн ❓

  Да, у нас Вы можете оформить 🛩 туристическую 🌴 страховку онлайн, не выходя из дома.