Медична страховка до Греції

Страхування як необхідність

В Україні далеко не всі жителі сприймають процес добровільного та усвідомленого страхування як щось природне та необхідне. Багато громадян впевнені, що відрахування до страхового фонду - марна трата грошей. Насправді ж стає зрозуміло, що це докорінно неправильне оману. Якщо перебуваючи в межах країни це не так помітно, то при подорожі різниця разюча. Вирушаючи у поїздку без медичного страхового поліса, туристи самостійно позбавляють себе можливості компенсації дорогої медичної допомоги. Безперечно, можливо, що відвідування іншої держави пройде гладко. Але від несподіванок ніхто не застрахований.

Наявність поліса дозволяє не просто насолоджуватися всіма принадами подорожі, але і не бути впевненими у власній безпеці. Якщо йдеться про туристичну поїздку до країни третього світу, то медстрахування просто життєво необхідне, адже медицина, наприклад, на островах Індонезії чи В'єтнаму, знаходиться не на найвищому рівні. Якщо ж мета поїздки – навчання чи працевлаштування, то без чинного медичного страхування можливості отримати довгострокову візу у посольстві просто немає.

Доторкнутися до легенди без ризику для здоров'я

Греція, що розкинулася між легендарними Егейським та Іонічним морями, - чудове місце для пляжного чи активного відпочинку. Вона рясніє масою цікавих місць і приваблює туристів з усього світу неймовірною красою та смачною кухнею. Для туристів з України подорожі туди стали ще доступнішими після ухвалення безвізового режиму з країнами, що входять до Шенгенської зони. Медстраховка для поїздки до Греції з туристичною метою на сайті нашої компанії eurotravelins.com.ua коштує недорого, але дозволить значно заощадити кошти у разі настання включеної в покриття події. Страхування фінансових ризиків убезпечить клієнта від втрати грошей у разі скасування або передчасного повернення із запланованої подорожі. Причини цього можуть бути зовсім різними: травма чи захворювання, відмова чи затримка у отриманні віз, запізнення на рейс, звільнення з роботи з ініціативи роботодавця, знищення нерухомого майна. Підібрати потрібний варіант, прорахувати та порівняти вартість можна самостійно без відвідування офісу. Для того, щоб отримати гарантовану виплату за придбаною медичною страховкою для поїздки до Греції, необхідно дотримуватись правил використання полісу:

 • повідомити про подію відразу після настання страхової події:
 • звернутися до медичного закладу, рекомендованого асистуючою компанією на території країни перебування;
 • за необхідності стаціонарного лікування попередньо погодити витрати із страховиком;
 • зберігати всі платіжні квитанції для пред'явлення на вимогу компанії
 • у строк, що не перевищує 30 календарних днів після події звернутися за виплатою страхового відшкодування, якщо самостійно оплачувались медичні послуги;

Усі фінансові втрати, понесені туристом з вини третіх осіб, також відшкодовуються при внесенні в перелік послуг страхування. Це стосується, наприклад, втрати багажу або скасування авіаперельоту.

Якісне страхування за доступними цінами

Страхова компаніяз багаторічним досвідом роботи ПрАТ “Європейське туристичне страхування” надає своїм клієнтам повний спектр послуг. Тут можна оформити як короткострокове одноразове туристичне страхування, і страховку, яку можна використовувати багаторазово протягом року. Також доступна до покупки за прийнятною для кожної вартості медичною страховкою для отримання довгострокової студентської або робочої візи до Греції.

Сервіси компанії, розроблені спільно ПриватБанком та Amadeus Україна, дозволяють оформити страховку на сайті ЄТС або її партнерів самостійно протягом 5-10 хвилин і швидко отримати гарантовану страхову виплату на картку після повідомлення про подію. Крім того, впроваджено систему купівлі страхового полісу за допомогою чат-бота з використанням месенджерів Telegram, Viber або мобільного додатка.

Для великих та малих фірм також знайдеться приваблива пропозиція на сайті ЄТС. Підписавши договір страхування ділових поїздок, співробітники можуть спокійно мандрувати по всьому світу. Залежно від сфери діяльності підприємства можна вибрати пріоритетний напрямок. Також можна скористатися одним із п'яти базових модулів або включити до полісу страхові події за індивідуальними перевагами клієнта.

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀