ЗМІНИ В УМОВАХ ДЛЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ ПО УКРАЇНІ

Шановні партнери та клієнти!

Страхова компанія ПрАТ «Європейське туристичне страхування» цим повідомленням доводить до Вашого відома, що з метою захисту інтересів громадян України та іноземних громадян, які планують туристичні та ділові подорожі по території України, в умови страхування були внесені зміни, а саме:

1. В частині страхування медичних витрат та від нещасного випадку

1.1. До переліку ризиків програми А включено ризик «відшкодування медичних витрат, здійснених на діагностування, амбулаторне та стаціонарне лікування Застрахованої особи на COVID-19», при цьому відшкодування витрат здійснюється в межах страхової суми по полісу.

1.2. До переліку ризиків програми В включено ризик «Оплата витрат на продовження амбулаторного лікування Застрахованої особи хворої на СOVID-19строком до 15 діб після закінчення строку дії Договорустрахування»

При цьому звертаємо Вашу увагу, що:

 • Витрати на проживання та харчування Застрахованої особи на час самоізоляції, карантині або обсервації під час перебування у подорожі без встановлення діагнозу СOVID-19 або при амбулаторному лікуванні на СOVID-19умовами страхування не покриваються.
 • Витрати на повернення Застрахованої особи до місця постійного перебування (проживання) після закінчення самоізоляції, карантину, обсервації без підтвердження діагнозу COVID-19 або після закінчення амбулаторного лікування або після закінчення стаціонарного лікування без потреби його продовження в місці постійного проживання (перебування) умовами страхування не покриваються

2. В частині страхування фінансових ризиків

2.1. Договір страхування з умовами «Відміна/переривання подорожі» може бути укладений не менше ніж за 14 днів до початку подорожі.

2.2. До переліку випадків, які можуть бути причинами відмови від подорожі абопереривання подорожі, додано «Лабораторно підтверджене захворювання Застрахованої особи на COVID-19».

2.3. Обсервація, самоізоляція Застрахованої особи, як до так і після початку подорожі, через контакт з хворим на COVID-19, без встановлення Застрахованій особі діагнозу COVID-19, не будуть визнаватися страховими випадками, а навпаки додані у виключення з них.

 

Зазначені вище зміни вступають в силу по договорам страхування укладених починаючи з 10 червня 2020 року.

 

 Правління ПрАТ «ЄТС»

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.