Страхування (послуги)

Для компаний и частных лиц
Для туристів
Для туристів

Туристичне страхування для поїздок за кордон або по Україні, у т.ч. до країн Шенгену, приватних чи ділових подорожей, пляжного, гірськолижного відпочинку, будь-яких інших Ваших подорожей.

Для туркомпаній
Для туркомпаній

Зручні страхові рішення для туристичного бізнесу: співпраця зі страхування Ваших туристів, страхування банківських гарантій, страхування відповідальності агентств IATA.

Для бізнесу
Для бізнесу

Корпоративне страхування ділових подорожей для компаній, співробітники яких здійснюють багаторазові ділові поїздки протягом року.

Для банків
Для банків

Комплексне туристичне страхування для Ваших клієнтів - власників банківських платіжних карт.

Система страхування – важлива галузь для суспільства

Страхування широко використовується у всіх життєво важливих галузях. Сучасні страхові компанії виконують усі види страхування, які стають необхідними у наш час. Послугами страхової компанії можуть користуватися, як підприємці та юридичні особи, так і фізичні. Це ідеальний спосіб захистити своє майно та себе. Кожен повинен самостійно вирішувати, у якій галузі діяльності буде використовувати страхові послуги. Багато хто вважає, що це зайві, непотрібні витрати, але насправді цей процес дозволяє покривати незаплановані витрати та відшкодовувати збитки.

Які форми і види страхування існують у практиці?

Насамперед, існує 2 види страхування: обов’язкове та добровільне. У першому випадку оформлюється поліс, без якого неможливо використовувати майно або укладати будь-які угоди. Найчастіше обов’язкове страхування використовується при видачі великого кредиту або при оформленні на небезпечну роботу. У цьому випадку вам обов’язково доведеться витрачати кошти на оформлення страховки.

Добровільна страховка оформляється тільки за згодою страхувальника. Одним із найвідоміших різновидів добровільного страхування є медичне. Людина оформляє перелік випадків, при настанні яких буде виплачена сума.

Якщо дивитися на види, об'єкти страхування можуть бути різноманітними:

 • особисте;
 • майнове;
 • страхування відповідальності;
 • ризики на підприємстві.

Різновид страховки, який спроможний захистити права — страхування особистості. Найчастіше попитом користується поліс життя. При цьому страховим випадком є смерть страхувальника або можуть існувати інші умови. У цьому випадку виплата компенсації буде здійснена найближчим родичам. Також є можливість робити премії від нещасних випадків.

Популярним серед страхових пакетів є гарантії туристів, які виїжджають за кордон.

Часто використовують такий вид, як страхування майна. У цьому випадку поліс оформлюється на майно. Під процедуру потрапляють авто і житлові споруди. Наприклад, ви можете застрахувати свій будинок від пожежі та впливу інших природних явищ.

Великі підприємства та установи часто використовують страхування відповідальності. Така процедура є актуальною, коли співробітник допускає помилку, яка може стати причиною до великих фінансових витрат. У деяких небезпечних галузях такий вид відшкодування вважається обов’язковим. Якщо вам необхідна послуга зі страхування, яка дозволить застрахувати життя, об'єкт, ви хочете дізнатися умови, вартість — звертайтеся до наших спеціалістів, які допоможуть купити та розглянути існуючі системи, ціна яких вас порадує: страховка для туристів також затребувана.

Чому люди користуються послугами саме нашої компанії?

Страховка – це зручний інструмент, який надає змогу мати гарантії на те, що у випадку виникнення неприємних ситуацій можна розраховувати на компенсаційні покриття. Наша компанія розташована у м. Київ, що дуже зручно. Ми надаємо широкий спектр послуг і пропонуємо адекватні ціни на кожну з них.

Для того, щоб ознайомитися з усіма подробицями, вам необхідно зайти на наш сайт або зателефонувати до нашої компанії для отримання консультації щодо процедури.

Ми надаємо послуги з мінімальним пакетом документів. Вся процедура відбуватиметься дуже швидко, тому якщо ви вирішили придбати страховий поліс – для цього не буде жодних перешкод. Ви можете бути впевненими у тому, що якість страхування буде високою, а у разі настання страхового випадку ви матимете можливість максимально швидко отримати грошову компенсацію за завдані збитки. Дізнатися, скільки коштує страховка, ви можете у наших досвідчених фахівців.

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87