ОСЦПВ

Автострахування ОСЦПВ

ПРАВОВА БАЗА

Відповідно до Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», кожен водій під час управління транспортного засобу повинен мати при собі договір обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності (страховий поліс) в паперовій або електронній формі (електронний страховий поліс).

Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності здійснюється з метою забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та/або майну потерпілих третіх осіб внаслідок дорожньо-транспортної пригоди за рахунок страхової компанії, а також є захистом матеріальних інтересів водія, який скоїв ДТП.

З 21 вересня 2019 року відповідно до Розпорядження Нацкомфінпослуг від 09.04.2019 №538, страхові суми за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності  встановлені у розмірі:
-  за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю  — 260 000 грн на одного потерпілого, незалежно від кількості потерпілих;
-  за шкоду, заподіяну майну потерпілих — 130 000 грн на одного потерпілого, але не більше 650 000 грн. на одну страхову подію.

Контроль наявності страхового забезпечення автомобіля, що пересувається дорогами України, здійснюється Національною поліцією України.

УМОВИ СТРАХУВАННЯ

 • Страховий випадок – тільки ДТП
 • Ліміт виплат згідно зі законодавством України:
  • 130 000 грн кожному потерпілому, якщо заподіяно шкоду майну;
  • 260 000 грн кожному потерпілому, якщо заподіяно шкоду здоров’ю або життю;
 • Можливість збільшити ліміт виплати по Автоцивілці до 1 000 000 грн
 • Електронний поліс
 • Підтримка 24/7

Оформити договір страхування ОСЦПВ (ОСАГО) — навіщо це потрібно?

Електронна автоцивілка — це той документ, який завжди має бути в наявності у кожного водія. Сідати за кермо без нього точно не варто — це пряме порушення чинного законодавства України, за яке передбачена обов’язкова адміністративна відповідальність (штраф у розмірі 425-850 грн). Звісно, це не дуже велика сума навіть для пересічного українця, але купити поліс ОСЦПВ онлайн варто не лише заради її збереження. Цей документ може допомогти уникнути значно більших фінансових витрат.

Автоцивілка, ціна якої в Україні наразі невисока, необхідна для того, щоб убезпечити водія у разі скоєння ДТП, внаслідок якого була нанесена шкода третім особам, їхньому рухомому чи нерухомому майну. Також вона стане у нагоді, якщо транспортному засобу була завдана шкода невідомим автомобілем, грабіжниками, вандалами або водієм, у якого відсутній дійсний поліс. Його оформлення та своєчасне оновлення (один раз на рік) є обов’язковим для кожного транспортного засобу, що зареєстрований чи тимчасово перебуває на території нашої держави.

Електронний поліс ОСЦПВ (страховка ОСАГО) — ціна на сайті eurotravelins.com.ua

З огляду на затребуваність та постійну актуальність послуги, поліс автоцивілки оформлюють майже всі страхові компанії України. Для цього використовується типовий договір затвердженої форми, завдяки чому отриманий документ є відповідним чинному законодавству. Незважаючи на типовість та відносну простоту процедури, вартість автоцивілки (ОСАГО) у різних компаніях дещо відрізняється. Обираючи свого страховика, варто звертати увагу не лише на прайс, але і на репутацію. Саме вона буде запорукою того, що у випадку виникнення страхової події компенсація буде виплачена у встановленому розмірі.

Вигідно купити автоцивілку онлайн пропонує компанія «Європейське туристичне страхування». Ми працюємо на українському ринку з 2006 року. На сьогоднішній день наша професійна діяльність неодноразово відмічена престижними державними та міжнародними нагородами за найбільші виплати клієнтам. Ми гарантуємо:

 • прийнятну вартість послуг;
 • гарантоване відшкодування витрат у разі настання страхового випадку;
 • дотримання термінів виплат, вказаних у договорі;
 • комплексну підтримку клієнтів.

Скільки буде коштувати страховий поліс ОСЦПВ, допоможе дізнатися калькулятор на сайті eurotravelins.com.ua.

ОСАГО (автоцивілка) — швидко купити онлайн у компанії «ЄТС»

Мета нашої компанії — забезпечити українцям вигідне страхування міжнародного рівня. Нам це вдається завдяки тому, що ми — єдина в Україні компанія, яка входить до складу найбільшого у Європі міжнародного об’єднання ETI Group. При цьому вартість наших послуг завжди залишається на доступному рівні для пересічного українця. Дізнатися точну суму оплати у кожному конкретному випадку допоможе зручний онлайн-калькулятор автоцивілки на сайті eurotravelins.com.ua.

Задля забезпечення максимального комфорту «ЄТС» потурбувалася про те, щоб всі надавані послуги клієнти могли отримати дистанційно в режимі онлайн. Для оформлення автоцивілки достатньо заповнити форму з необхідними даними та відправити її на нашу електронну адресу. Після оплати рахунку, який оперативно формується нашими співробітниками, електронний поліс буде відправлено на вказану поштову скриньку. За необхідності отримання оригіналу можна замовити його відправку поштою за вказаною фактичною адресою. Страховка автоцивілка від «ЄТС» — це комплексна послуга, що покликана убезпечити вас від значних фінансових втрат у разі ДТП, а її вартість кожен клієнт може за лічені хвилини розрахувати індивідуально, використавши калькулятор на сайті eurotravelins.com.ua.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀