ОСЦПВ на вантажний автомобіль

Кому потрібен поліс ОСАЦВ?

Кожен власник транспортного засобу, чи то фізична чи юридична особа, повинен мати поліс обов'язкового страхування цивільної відповідальності (ОСЦПВ). Ця страховка, поряд із добровільним страхуванням, допоможе уникнути ризиків значних фінансових втрат за можливих ДТП.

ОСАЦВ забезпечує відшкодування постраждалій стороні збитків, які спричинили ДТП. Винуватець аварії, який має поліс обов'язкового страхування, не виплачуватиме коштів, призначених для ремонту потерпілого авто чи відновлення здоров'я потерпілих, ці виплати візьме він страхова компанія. В Україні обов'язкове страхування транспортних засобів запроваджено на законодавчому рівні з 2005 року, в інших європейських країнах такий вид страхування використовується вже давно.

Наявність поліса обов'язкового страхування необхідна для різних транспортних засобів, таких як мотоцикл, легковий та вантажний автомобіль, причіп, автобус, техніка сільськогосподарського призначення. Відсутність страховки призведе до штрафів та чималих збитків у разі виникнення аварійних випадків. Звільняються від купівлі поліса учасники бойових дій та інваліди війни, а також інваліди першої групи та особи, що їх супроводжують.

Страхування ОСАЦВ для вантажних автомобілів

Класифікація автомобілів передбачає поділ авто на кілька груп:

 • вантажні автомобілі;
 • легкові автомобілі;
 • вантажопасажирські автомобілі;
 • авто спеціального призначення.

Вантажні машини, у свою чергу, бувають малотоннажними (можуть перевозити вантаж, вага якого становить не більше 3,5 тонн), середньотоннажними (до 8 тонн), великотоннажними (понад 8 тонн). Потужність і тип автомобіля має значення щодо вартості поліса ОСАГО.

Обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності власників вантажних автомобілів на законодавчому рівні не надто відрізняється від аналогічного полісу для авто інших типів. Скільки коштує страховка на вантажівку, можна розрахувати на спеціально розробленому калькуляторі на сайті страхової компанії, враховуючи тип та потужність автомобіля, регіон його реєстрації.

Страховка онлайн

Страхова компанія ЕТС як страховий агент пропонує вигідні умови для придбання поліса обов'язкового страхування на вантажівки. Оформити страховку можна, навіть не виходячи з дому, для цього потрібний лише доступ до інтернету та наявність банківської картки для оплати послуг.

Щоб укласти договір страхування ОСАЦВ, необхідно заповнити форму, в якій зазначено тип та обсяг двигуна транспортного засобу, регіон реєстрації. Необхідно також надіслати копії ідентифікаційного номера, посвідчення водія та техпаспорту автомобіля.

Після оплати поліс в електронному вигляді відправиться на ваш e-mail, його можна роздрукувати або зберегти на мобільному пристрої. Оформити договір ОСАЦВ можна також для автомобілів із іноземною реєстрацією.

Поліс ОСАЦВ передбачає певні суми максимальних страхових виплат, обумовлені на законодавчому рівні. Кожен власник транспортного засобу може збільшити суми виплат під час придбання добровільного полісу страхування цивільної відповідальності.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.