До відома туристів, які вирушають до Туреччини

Шановні клієнти!

Страхова компанія ПрАТ «Європейське туристичне страхування» в інтересах своїх клієнтів, які планують відпочинок у Туреччині, пропонує вашій увазі оперативну інформацію від асистуючої компанії, яка займається організацією допомоги і надає асистуючу підтримку клієнтам ЄТС в Туреччині.

Зараз в Туреччині спостерігається наступна ситуація пов’язана з COVID-19.

По прильоту до Туреччини на кордоні в аеропортах встановлені тепловізори, і всім, у кого температура вище 37 градусів, тут же, в аеропортах, проводиться ПЛР-тест на наявність коронавірусу. Якщо результат позитивний, то туриста транспортують в державну лікарню, де проводять додаткові методи обстеження. І вже за рішенням лікаря пацієнта або залишають в лікарні, або переводять на карантин. До відома, в ЗМІ пройшла інформація, що найближчим часом будуть проводити ПЛР-тестування всім, хто приїжджає до Туреччини, без винятку, але поки ця інформація офіційно не підтверджена.

Карантин туристи проходять в своїх готелях. У свою чергу, готелі для цього повинні надати ізольовані кімнати або блоки. Туристам кажуть, коли їм треба буде повторно зробити ПЛР-тест. Державні медичні установи самі все це контролюють.

Якщо пацієнта залишають в лікарні на лікування, то госпіталізація може тривати від 1-2 днів до тижня, а то і більше. Це все залежить від стану пацієнта.

При виписці, якщо ПЛР-тест негативний, пацієнт може повернутися до місця постійного перебування (проживання). Якщо тест позитивний, пацієнта ізолюють на карантин в готелі.

Під час прильоту тест робиться за рахунок держави, принаймні на даний момент не зафіксованого жодного випадку, де за нього просили оплату. Крім того, перед вильотом кожен, у кого є квиток на руках, може зробити собі ПЛР-тест, це робиться в державних лабораторіях, вартість такого тесту в межах 15 євро. Так само можна зробити тести на антитіла (для цих тестів робиться забір крові) - такого роду тести роблять приватні лабораторії, і коштує такий тест приблизно 38 євро.

Лікування в державних лікарнях платне, але і тут має значення територіальність. Рішення виставляти або не виставляти рахунок туристу в державній лікарні повністю залишається за керівництвом даної лікарні.

Наприклад, в практиці асистуючої компанії один з туристів пролежав у державній лікарні міста Кемер одну добу, і йому рахунок не виставляли. Але був і інший випадок, коли пацієнт знаходився в державній лікарні міста Серік, і компанії був виставлений рахунок за його лікування.

Як видно на прикладах, поки немає точного, злагодженого ведення кейсів у пацієнтів з наявністю захворювання на коронавірус з боку державних лікарень.

Так само ассітанс звертає увагу, що при виставленні рахунків кожна державна лікарня в праві визначати свої розцінки самостійно. Державою встановлено мінімальний ліміт, а адміністрація лікарні в праві множити цей ліміт максимум на 4. На практиці виходить, що одна лікарня може помножити цей ліміт на 2, а інша на 3 або навіть на 4. Але жодна з них не має права перевищувати множення ліміту більше ніж на 4.

У ситуації з готелями, які приймають туристів на карантин, основну роль відіграють взаємини між тур оператором і менеджментом готелю, іншими словами, як вони між собою домовляться, так і діють.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Будемо намагатися і надалі тримати вас в курсі всіх подій на ринку страхування.

З повагою, ПрАТ «ЄТС»

Завжди поруч у всьому світі!

 

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87