Страховка до Польщі

Туристичне страхування необхідне всім мандрівникам

Польща - країна Євросоюзу, яка найбільше відвідує наші співгромадяни. Цьому сприяє сусідство наших територій та привабливі умови для роботи, навчання та відпочинку для українців. Безвіз допоможе здійснити екскурсію в один із національних парків, відвідати на уїк-енд Краків, здійснити шопінг у центрі Польщі. Однак для поїздки з метою навчання, роботи або тривалого перебування в країні без виїзду вам потрібна віза, однією з обов'язкових умов для її отримання є страхування. Медичні послуги за кордоном коштують недешево, тому необхідно обрати таку страховку, яка покрила всі витрати у разі надання вам лікарської допомоги на просторах Європи.

Для здійснення ділових поїздок співробітниками ПрАТ ЄТС було розроблено унікальну послугу - "Комплексне страхування ділових поїздок". Страховка захищає фінансові інтереси співробітників, на користь яких укладено договір, які не суперечать законодавству України, під час ділових поїздок за кордон та Україною.

ПрАТ "Європейське туристичне страхування" має великий досвід роботи на ринку надання послуг страхування. Це гарантує відповідність документів міжнародним правовим нормам. Стабільна якість послуг, що надаються, підтверджується отриманими нагородами за найбільший обсяг страхових виплат зі страхування туристів..

Особливості придбання страхового поліса

Навіть найдешевша страховка дозволяє українцям виїзд до Польщі за допомогою безвізу, але раціональніше оформити страхування з розширеними опціями та зробити подорож максимально захищеною при виїзді з України. Головними критеріями, що впливають на кінцеву вартість поліса, є:

 • тривалість перебування за кордоном (якщо ви плануєте часто в'їжджати та виїжджати, раціонально оформляти річну страховку);
 • ваш вік (для осіб віком від 65 до 80 років, застосовується надбавка);
 • вид відпочинку (при плануванні активного проведення часу вартість поліса може збільшитися).

Стандартний мінімальний пакет послуг включає організацію допомоги або компенсацію витрат при захворюванні, екстрену стоматологічну допомогу, транспортування до лікаря та репатріацію тіла на батьківщину у разі летального результату. Також будь-яка є компенсація послуг телефонного зв'язку з приводу повідомлення про страховий випадок. Якщо страховий поліс комплексний, він включає перелік випадків, не пов'язаних зі здоров'ям туриста. Це може бути допомога при втрати багажу, документів, повернення раніше обумовленого часу додому та інші непередбачені моменти.

Страхуватися з ПрАТ ЄТС - доступно і вигідно

Вже 17 років наша компанія активно працює, постійно вдосконалюючи технології продажу. Ми покращуємо вже діючі програми та розробляємо нові проекти для українських туристів. Серед нововведень:

 • можливість покупки поліса за допомогою чат-бота;
 • функція сканування паспорта за допомогою мобільних програм Viber і Telegram, яка виключає помилки у заповненні документів;
 • офіційне партнерство з МАУ уможливлює придбання поліса разом з авіаквитками;
 • спільний проект із ПриватБанком дозволяє компенсувати до 80% тарифу квитка, у разі скасування поїздки з ініціативи клієнта;
 • ще одна спільна розробка - відшкодування повної вартості авіаквитка у разі скасування рейсу з ініціативи перевізника, компенсація 80% ціни квитка при затримці рейсу більш ніж на 7 годин, компенсація 50% вартості авіаквитка при затримці рейсу від 2 до 7 годин.

Численні позитивні відгуки наших постійних клієнтів і партнерів не можуть не потішити нам, підтверджуючи благонадійність і хорошу репутаціюстрахової компаніїПрАТ ЄТС. Найближчим часом наші клієнти можуть оплачувати поліси, замовлені на нашому офіційному сайті не лише платіжною карткою, а й мобільними грошима або готівкою через мережу терміналів.

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀