ОСЦПВ для причепа

ОСАЦВ для причепа

Відповідно до Законодавства України, наявність чинного страхового поліса ОСАЦВ є обов'язковою для водія. Цей документ може бути як в електронному, так і паперовому вигляді, причому обидва варіанти мають однакову силу. Він допоможе вам захиститися від непередбачених фінансових витрат, якщо ви випадково станете учасником дорожньо-транспортної пригоди. Наявність страховки дозволяє компенсувати будь-які втрати постраждалій стороні: майнові чи пов'язані зі здоров'ям.

Питання виникають у власників автомобілів з причепом, адже водій керує транспортним засобом, а причеп не має двигуна і він використовується виключно з машиною. Однак на всі питання є відповіді у Законодавстві, в якому причіп визначається транспортним засобом, відповідно, на нього також має бути оформлено ОСАЦВ. Ці документи є обов'язковими, оскільки регламентуються Законом України, дають вам упевненість у тому, що у разі непередбачених ситуацій страховка покриє компенсацію витрат на відновлення іншого транспортного засобу чи здоров'я учасника дорожньо-транспортної пригоди.

Як оформити страховий поліс легковому автомобілю з причепом?

У всіх водіїв є унікальна можливість, яка унеможливлює наявність офлайн документа — електронна версія ОСАЦВ. Вона надається з унікальним номером, тому має таку ж юридичну чинність, як і паперова версія. На вартість страхування впливають такі фактори:

 • місто реєстрації;
 • розмір франшизи;
 • умови страхової компанії;
 • наявність або відсутність пільг.

Завдяки таким можливостям процес страхування більше не здається складним і довгим, адже правильно заповнивши всі анкети, оформити ОСАЦВ можна за 15 хвилин. Дія документа поширюється на будь-якого водія, який керує конкретним транспортним засобом, зазначеним у страховці. Для оформлення знадобиться наступний пакет документів на причіп та авто:

 • технічний паспорт;
 • права водія або паспорт;
 • ІПН, але цей документ потрібен не завжди;
 • якщо є пільга, то документ, що підтверджує її наявність.

Враховуйте, що відсутність страхування тягне за собою штрафи, тому водієві найкраще придбати такий документ, тим більше що його оформлення максимально спрощене і доступне кожному.

Де замовити ОСАЦВ для причепа?

Компанія "ЕТС" пропонує розрахувати ціну ОСАЦВ для легкового автомобіля з причепом за допомогою онлайн-калькулятора та в електронному вигляді зробити страховку. Це ваш надійний партнер, який допоможе без зайвих часових та фінансових витрат виконати всі вимоги Законодавства, а також убезпечити себе від непередбачених витрат. Таке рішення також вигідне безпосередньо для водія, адже не потрібно витрачати час на оформлення паперів, постійно відвідувати різні установи, такий важливий документ ніколи не загубиться — його завжди можна роздрукувати.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.