Cтраховий поліс онлайн

Як відчувати себе захищено під час подорожі та перебування за кордоном?

Закордонний туризм пов'язаний з ризиком, адже під час подорожі можуть траплятися різні і далеко не завжди приємні події. Наприклад, може загубитися багаж, або мандрівникові може знадобитися медична допомога. Для отримання компенсації витрат при настанні страхового випадку перед поїздкою обов'язково необхідно оформити страховий поліс. Наразі страхування мандрівника не є обов'язковим, проте поліс забезпечує безпеку туриста під час перебування за кордоном.

Купити туристичну страховку (страховий поліс) для виїзду за кордон онлайн можуть мешканці міст Харків, Київ та інших населених пунктів України на сайті компанії ЄТС. Електронний страховий поліс обійдеться дещо дешевше, ніж такий самий поліс страхування, лише оформлений в офісі компанії. До того ж такий документ можна легко зберегти на будь-який носій, щоб завжди його мати під рукою. Страхові поліси – гарантія безпечного перебування туристів за кордоном, тому не слід нехтувати їх покупкою. Компанія ЕТС рекомендує купити тур страховку онлайн перед поїздкою за кордон.

Що може покривати поліс?

Мандрівник, який оформив туристичну страховку (страховий поліс) онлайн перед поїздкою, отримує безліч переваг. З його допомогою можлива організація та оплата:

 • екстреної медичної допомоги;
 • виписаних медикаментів та додаткового медичного обладнання;
 • перебування у стаціонарі протягом 15 діб навіть після закінчення строку страхування;
 • стоматологічної допомоги;
 • транспортування пацієнта до лікувального закладу або на батьківщину;
 • репатріації тіла.

Якщо застрахована особа має госпіталізація, то оплату вартості послуг, пов'язаних зі стаціонарним лікуванням, перебування в палатах стандартного типу, харчування за нормами, прийнятими в медичному закладі, страховик бере на себе в межах своєї відповідальності (страхової суми), встановленої договором.

Туристи, які планують займатися у відпустці активними видами спорту та екстремальним туризмом, мають купити онлайн страховку з розширеними умовами страхування. Всі варіанти передбачають надання первинної стоматологічної допомоги, за якої можливе разове лікування або видалення хворого зуба. За умовами програми В можливе надання невідкладної гінекологічної допомоги вагітним та оплата передчасних пологів. Компенсація туристу буде виплачена у разі, якщо з якихось причин турист не може вирушити у подорож. На окрему увагу заслуговують пункти в договорі, які стосуються втрати або затримки багажу. У першому випадку буде компенсована певна сума, а в другому – повернення грошей, витрачених на купівлю предметів гігієни та першої необхідності, найголовніше при цьому – зберігати всі чеки.

Куди звертатися за страховим захистом?

Для тих, хто виїжджає в інші країни, найголовніше – відчувати комфорт і впевненість у своїй захищеності. Щоб оформити туристичну страховку за медичними витратами онлайн для подорожі за кордон, краще звернутися до надійного оператора страхування. Щоб знайти таке, можна ознайомитися з:

 • відгуками мандрівників;
 • фінансовими показниками;
 • даними ліцензії.

Вся необхідна інформація завжди знаходиться у відкритому доступі на сайті компанії. Не менше значення має репутація, період роботи на ринку, вартість полісу, ставлення до клієнтів.

Переваги оформлення у ПрАТ «Європейське туристичне страхування»

Туристичним страхуванням, досить вузькою сферою страхового ринку, займається компанія ЄТС (Україна), яка з 2006 року успішно обслуговує українців та займає лідируючі позиції серед страховиків. Туристична страховка оформляється максимально швидко, всі питання вирішуються до поїздки, ціна підійде всім любителям подорожей. Електронний поліс прийде на пошту, його достатньо роздрукувати та поставити свій підпис. Якщо потрібний оригінал документа, можна замовити його доставку на будь-яку адресу за допомогою пошти. Організації, співробітники яких виїжджають до закордонних відряджень, мають можливість оформлення комплексних послуг для ділових подорожей. У такому разі франшизи немає, а сума покриття складає 30 000-100 000 євро. Договір укладається між юридичними особами. Франшиза також відсутня в полісах для фізичних осіб, які купують їх онлайн.

Щорічно виплати компанії туристам зростають, задоволені клієнти обчислюються мільйонами. Постійно проводиться розробка нових продуктів, налагоджено співпрацю з найбільшими перевізниками та банками, тому виплати відбуваються у максимально короткі терміни. Зручна платформа дозволяє користувачам замовити необхідні документи. Оформлення онлайн страхування для виїзду за кордон продумано для дрібниць, враховуються всі нюанси, які можуть статися під час поїздки. Виїзд на відпочинок – це завжди хвилююче.Страхова компанія ЄТСзабезпечить комплексний захист вашої подорожі.

© 2013-2023 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87