Банківське страхування

Комплексне страхування держателів банківських платіжних карт

ЄТС пропонує послуги комплексного страхування подорожуючих для власників платіжних карток різних рівнів:

 • CLASSIC
 • GOLD
 • PLATINUM
 • INFINITE

Індивідуальні програми страхування для Ваших клієнтів дозволять не лише розширити асортимент послуг, але і стимулювати більш активне використання клієнтами платіжних карток.

Для отримання більш докладної інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою [email protected] або зателефонуйте нам: +38 (044) 299 78 87, вн. 126

Комплексне страхування держателів банківських платіжних карт

Витрати на страховку в розвинутих країнах світу є обов’язковими для кожної фізичної, юридичної особи та становлять, згідно останніх статистичних даних, від 12 до 20% від розміру загального річного оподатковуваного доходу. Така практика дозволяє мешканцям країн з розвинутим страховим сервісом почуватися захищеними в будь-якій життєвій ситуації. На жаль, цього не можна з повною впевненістю сказати про Україну. Сервіси страхування тільки починають набувати популярності серед основної маси населення. Багато в чому така ситуація склалася через недобросовісність деяких страховиків, що автоматично кидає тінь на репутацію інших компаній.

Компанія «Європейське туристичне страхування» — безумовний лідер свого сегменту ринку в Україні. Ми неодноразово були удостоєні високих почесних нагород. Зокрема — за найбільшу суму виплат клієнтам. Ми пропонуємо якісні професійні послуги мандрівникам, а також банківське страхування. Останній вид послуг чи не найвигідніший та найнеобхідніший для страхувальників. Без зручних компактних банківських карток сьогодні неможливо представити комфортне життя. Але саме карткові банківські рахунки найчастіше стають об’єктами незаконних дій шахраїв і кожен власник переживає за збереження коштів. Позбавити себе від додаткового стресу можна завдяки страховці від «ЄТС».

Страхування власників банківських карток — затребувана послуга на українському ринку

Забезпечення безпеки рахунків фізичних та юридичних осіб — це сфера соціальної відповідальності банківського закладу. Проте частково її несуть і власники. Насамперед, це стосується збереження платіжного засобу. На жаль, навіть за умови дуже пильного слідкування за карткою, убезпечити себе від дій зловмисників і шахраїв не завжди можливо. Саме тому добровільне комплексне страхування власників банківських пластикових карток від компанії «ЄТС» — необхідна послуга для кожного.

Ми пропонуємо захист від наступного переліку страхових випадків:

 • незаконне отримання готівки з карткового рахунку;
 • незаконна оплата в торговельно-сервісній мережі за платіжними засобами, що були викрадені, загубені;
 • скіммінг;
 • незаконні дії з MobileBanking;
 • еквайринг в режимі МОТО-операції;
 • соціальний інжиніринг;
 • протиправне заволодіння реквізитами платіжного засобу тощо.

Список може бути змінено (доповнено або скорочено) за бажанням клієнта. Послуги комплексного страхування для держателів банківських карток дозволяють фінансовим установам розширити асортимент надаваних послуг, стимулювати клієнтів до активнішого користування картками, адже вони будуть відчувати себе впевнено та захищено.

Вигідні пропозиції банківського страхування від «ЄТС»

Шахрайські дії, спрямовані на незаконне заволодіння особистими чи корпоративними фінансами — це далеко не диковинка в сучасному світі. Особливому ризику піддаються мандрівники, які вирушають у туристичні, ділові поїздки Україною чи світом. Необхідність контактувати з великою кількістю людей, постійно рухатися, оплачувати необхідні покупки в найрізноманітніших місцях — все це є додатковими факторами ризику, тож потурбуватися про власну безпеку та захищеність однозначно варто. Залишитись далеко від дому без копійки в електронній «кишені» — не надто велике задоволення.

Компанія «Європейське туристичне страхування» з 2006 року працює на внутрішньому ринку України заради задоволення потреб пересічних громадян та компаній. Серед наших спеціальних продуктів кожен клієнт гарантовано знайде саме те, що йому необхідно. Власник застрахованого платіжного засобу може не переживати за збереження власних коштів, адже компенсація збитків у разі настання страхового випадку (за умови дотримання страхувальником умов договору) гарантована у повному обсязі.

© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87