Страховка для виїзду за кордон

Комплексне страхування подорожуючих за кордоном

Страхування подорожуючих за кордон забезпечує Ваш комплексний особистий і майновий страховий захист під час подорожей за межі України.

Страховий поліс ЄТС включає в себе обов'язкові для подорожуючих види страхування, відповідно до Закону України «Про туризм», а також інші види страхування, на Ваш вибір, які допоможуть уникнути додаткових витрат і фінансових збитків у непередбачених ситуаціях до , під час та після Ваших подорожей.

Страховий поліс для виїжджаючих за кордон також є одним із документів, необхідних для отримання візи багатьох країн світу.

Ваш поліс комплексного страхування від ЄТС може включати в себе різні комбінації наступних видів страхування:

Страхування медичних витрат – дозволить Вам отримати невідкладну медичну допомогу за кордоном, у разі раптового захворювання або нещасного випадку.

При оформленні страхового полісу, зверніть увагу на розмір страхової суми. Для поїздок до країн Євросоюзу рекомендована страхова сума по страхуванню медичних витрат - не менше 30 000 EUR на кожну застраховану особу. Для подорожей по екзотичних напрямках, таких як Таїланд, Індія (Гоа), а також при поїздках у країни значно віддалені від України, острівні держави та країни, наприклад, Мальдіви, Карибські острови, а також в ОАЕ, Японію, Австралію, країни Північної та Південної Америки, рекомендуємо використовувати страхову суму не менше 50 000 EUR/USD. 

Якщо Ви плануєте провести свій відпочинок активно, наприклад, кататися на гірських лижах, санях, ковзанах, мотоциклах, водних лижах, займатися дайвінгом, взяти участь в аматорських спортивних змаганнях, кататися на тваринах чи займатися іншими видами активності з підвищеним ризиком, це обов'язково має бути враховано у Вашому страховому полісі. До страхового тарифу в такому випадку буде застосована надбавка.

Зверніть увагу, що ймовірність настання раптових проблем зі здоров'ям під час подорожей завжди вища для літніх людей, тому при страхуванні туристів віком від 65 до 80 років до страхового тарифу також буде застосована надбавка.

Страхування від нещасного випадку – дозволить отримати грошову виплату, якщо в результаті нещасного випадку, який стався під час подорожі, настала тимчасова втрата працездатності, інвалідність або смерть.

Зверніть увагу, розмір виплати визначається у % від страхової суми, тому, чим вище страхова сума, тим більшу грошову виплату Ви зможете отримати.

Страхування цивільної відповідальності - передбачає цивілізоване вирішення конфліктних ситуацій у суді, юридичну допомогу та відшкодування збитків у разі, якщо Ви з необережності заподіяли шкоду майну чи здоров'ю третіх осіб.

Так, при заняттях активним відпочинком, наприклад, катанні на лижах, велика ймовірність потрапити в ситуацію (зіткнення, падіння), яка спричинить травми або псування майна третіх осіб, в.т.ч. орендованого спортивного інвентарю. Пред'явлення фінансової претензії в цих випадках - звичайна практика, особливо в країнах Західної Європи. Дане страхове покриття дозволить Вам отримати юридично-правову допомогу для захисту своїх інтересів за кордоном.

Страхування багажу - забезпечить Вам компенсацію витрат на придбання речей першої необхідності у разі тривалої затримки багажу, компенсацію збитку, заподіяного багажу, внаслідок псування під час перельоту, крадіжки, втрати, наприклад, через помилкове перевезення в іншу країну, а також в результаті багатьох інших причин.

Страхування від невиїзду (відміни подорожі) - страхування фінансових ризиків, пов'язаних із відміною подорожі або перериванням туристичної подорожі дозволить Вам уникнути фінансових втрат, у разі неможливості відправитися у заплановану подорож або дострокове переривання туристичної подорожі.

Причини скасування подорожі можуть бути різноманітні, наприклад, відмова консульських служб у в'їзній візі, нещасні випадки, раптове захворювання, проблеми з майном, тощо.

Детальніше про умови страхування

Поїздка зі страховкою - необхідна умова комфортних подорожей

Повноцінне життя людини неможливе без відпочинку. Більшість громадян України проводять свою відпустку у подорожах, отримуючи свіжі враження та емоції, знайомлячись із новими пам'ятками, історичними та культурними пам'ятками. Чи обов'язкове міжнародне страхування при виїзді з країни та перебування за її межами? Якщо ви хочете здійснити тур, то як мінімум медична страховка є необхідністю для тих, хто виїжджає до закордонної поїздки. Оформленням цієї послуги займаються уповноважені організації - страхові компанії. Страховий договір - документ, який забезпечує захист особистих та майнових прав клієнта, гарантуючи відшкодування страховиком на користь страхувальника або застрахованої особи певної грошової суми внаслідок екстреного випадку.

Щоб застрахуватися перед поїздкою для перетину кордону, ви можете скористатися послугами компанії ЕТС. ПрАТ ЄТС - це страховик номер один в Україні, який займається продажем полісів для різних категорій клієнтів: туристів, власників платіжних карток, студентів, вагітних, трудових мігрантів. На сьогоднішній час організація продовжує займатися розробкою нових страхових пакетів, покращує якість послуг, роблячи їх більш доступними, вигідними та технологічними. За допомогою дієвої системи продаж кількість клієнтів продовжує стабільно зростати.

Складові комплексного страхування подорожуючих

Комплексний захист клієнтів, що перебувають в іншій країні, включає:

 • медичні витрати - страховик покриває витрати на лікування в процесі поїздок (раптові хвороби, погіршення самопочуття);
 • страховку від нещасних випадків - гарантія грошової виплати від страховика внаслідок тимчасової втрати працездатності, інвалідності або смерті;
 • цивільної відповідальності - відшкодування збитків третім особам у разі заподіяння шкоди застрахованою особою їхньому здоров'ю або майну, юридична допомога у вирішенні конфліктів;
 • від невиїзду - покриття ризиків, пов'язаних зі скасуванням закордонної поїздки або її перериванням, а також затримкою рейсу з вини авіакомпанії, погодних умов тощо;
 • захист багажу - компенсація збитків, пов'язаних із втратою, розкраданням, пошкодженням багажу з вини транспортної компанії або внаслідок протиправних дій третьої сторони, стихійних лих, пожежі, аварій тощо.

Обов'язковими пунктами договору є: термін дії страховки, мінімальна сума покриття (страхова сума), можливі ризики, що можуть виникнути у момент виїзду або під час перебування за кордоном. Перш ніж застрахувати себе для ділової поїздки за кордон або виїзду на відпочинок, громадяни можуть запросити розрахувати ціну страховки, яку здійснює калькулятор. Розмір тарифу відрізняється, виходячи з наявності активних видів діяльності (катання на лижах, ковзанах, мотоциклах, дайвінгу) або участі у спортивних змаганнях.

Переваги співробітництва з ПрАТ ЄТС

Якщо у вас виникла потреба застрахувати себе для подорожі за кордон, то правильним рішенням буде співпраця з компанією ЄТС. Вам будуть доступні такі можливості та переваги: ​​

 • доступна вартість пакету для мандрівників, яким потрібний виїзд з країни;
 • комплексний захист особистих інтересів, майна, цивільних прав;
 • можливість дистанційної купівлі документа, використовуючи чат-боти;
 • зручний спосіб оплати (за допомогою кредитної картки на сайті);
 • можливість замовити оригінал документа поштою;
 • оперативне придбання страхового поліса (5-10 хвилин) за допомогою додатків Viber або Telegram.

Таким чином,страхова компанія«Європейське туристичне страхування» пропонує туристам (не тільки громадянам України) перед виїздом за кордон у подорож купити комплексну страховку (оформити або замовити поліс можна онлайн або в офісі, ціна відкривається при бронюванні), яка гарантує повноцінний захист застрахованих осіб під час перебування у поїздці за кордоном, оформлення та своєчасне надання компенсації вартості послуг у разі виникнення страхових випадків з особами, що виїжджають, пов'язаних із загрозою для життя, здоров'я або проблем з майном; річний захист допоможе вам подорожувати з комфортом та зробити ваш відпочинок більш спокійним. Детальну консультацію щодо продуктів компанії ви можете отримати у менеджера, зателефонувавши за наданим на сайті контактним телефонним номером. Співробітник відповість на всі питання, що вас цікавлять, і підбере вигідний пакет послуг. Турбота про клієнтів є пріоритетом для компанії.

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.