Страховка до Хорватії
Теплі країни звуть!
Подорож мрії під час довгоочікуваної відпустки або як стиль життя – універсальна мрія. Найчастіше для таких поїздок обирають країни близького чи далекого зарубіжжя, розташовані на мальовничих берегах теплих морів чи океанів. Золота засмага, казковий підводний світ, екзотична кухня приваблюють туристів. Але, на жаль, іноді у поїздках відбуваються неприємні інциденти, що затьмарюють відпочинок. Передбачати подібні випадки неможливо. Саме для таких випадків рекомендується придбання туристичного страхового полісу.
Фінансові витрати на покупку страховки мінімальні, а користь від неї неймовірно велика. Залежно від країни, яку хочуть відвідати мандрівники та запланованих там заходів, перелік страхових випадків та ціна послуги може змінюватись. Але це в будь-якому випадку обійдеться набагато дешевше, ніж поїздка на свій страх та ризик. Умови поліса визначаються безпосередньо туристом індивідуально для кожної подорожі. Серед опцій, що рекомендуються, можна вибрати тільки ті, які необхідні в конкретному випадку. Страховка покриває не тільки медичні витрати, але також, при придбанні квитків через ПриватБанк, може включати компенсацію за авіапереліт, що не відбувся з вини однієї зі сторін.
Що потрібно знати про страховку до Хорватії?
Для громадян України Хорватія – одне з улюблених місць відпочинку. Близькість розташування, прийнятні ціни на квитки, проживання, розваги вивели цю країну у топ туристичних напрямків. Незважаючи на те, що ця країна входить до Європейського співтовариства, має добре розвинену інфраструктуру та медицину на високому рівні, страховка для поїздки до Хорватії необхідна.
До отримання українцями у червні 2017 року можливості вільно пересуватися територією країн Євросоюзу страховка була обов'язковою для отримання шенгенської візи для поїздки до Хорватії. Після ухвалення безвізового режиму страховка залишилася необхідною умовою для поїздки до країн Європи згідно з рішенням Ради ЄС щодо умов медичного страхування подорожуючих. Багато недосвідчених мандрівників нехтують цим запобіжним заходом, бажаючи заощадити час і гроші. Насправді на процес оформлення страхових документів йде мінімальна кількість часу. Для цього потрібно:
- визначитись із місцем призначення;
- надати паспортні дані;
- правильно вказати ідентифікаційний код;
- вибрати перелік страхових випадків самостійно або придбати пакет.
Після завершення цих нескладних маніпуляцій можна впевнено і спокійно насолоджуватися відпочинком на морському узбережжі. Якщо планується активний відпочинок у вигляді підводного занурення з аквалангом, яхтингу та інших різновидів морських та сухопутних розваг, що становлять групу підвищеного ризику травматизму, необхідно обов'язково внести їх до переліку страхових подій. Адже, якщо знадобиться тривале перебування у стаціонарі, можна розраховувати на компенсацію витрачених коштів навіть після припинення терміну дії страхового договору. Оплачується перебування на лікуванні на строк до 15 днів після закінчення періоду страхування.
Де отримати страховий поліс?
На сучасному ринку страхування є безліч компаній, що надають подібні послуги. Загубитися в цьому різноманітті недосвідченій і некомпетентній людині в даному питанні дуже просто. Тому варто виділити кілька основних критеріїв для вибору. По-перше, діяльність компанії має бути дозволена та контролюватись відповідними органами. По-друге – з гарною репутацією серед клієнтів, по-третє – з рекордними обсягами виплат зі страхових випадків.
Єдина в Україні компанія, що спеціалізується саме на туристичному страхуванні - ПрАТ "Європейське туристичне страхування". Вона належить до міжнародного об'єднання ITIA. Є офіційним партнером Міжнародних Авіаліній України, що дозволяє набувати страхування одразу при купівлі квитків. Після придбання страховки на сайті компанії eurotravelins.com.ua або за допомогою мобільного додатка можна сміливо йти на будь-який хорватський пляж та куштувати національні ласощі від гостинних хорватів.
Також клієнтам пропонується ексклюзивний продукт – "Комплексне страхування ділових поїздок". Воно підійде як фірмам, співробітники яких подорожують Україною, так і тим підприємствам, які відправляють працівників у закордонні відрядження. Дія договору поширюється на перелік країн, які вказує у заяві замовник. Оплачуються лише ті дні, коли працівники фактично перебували у робочій поїздці.