Студентська страховка

Навчання за кордоном - досяжна мета

Багато вищих навчальних закладів України практикують систему здобуття освіти студентами за межами рідної країни. Найчастіше такий процес відбувається з обміну. Це означає, що учні з-за кордону приїжджають до нашої країни, а студенти з України посідають їхнє місце у виші іншої держави. Таке навчання має велику популярність. Адже, крім отримання необхідного багажу знань, з'являється чудова можливість підтягнути іноземну мову, перебуваючи серед носіїв. Як відомо, саме такий метод засвоєння мовного матеріалу є найпродуктивнішим. Та й можливість подивитися світ, помандрувати також відіграє важливу роль.

Для того, щоб отримати можливість виконати свою мрію та здобути освіту міжнародного класу за обраною спеціальністю, необхідно виконати низку умов. Серед них особливе місце займає студентська страховка для отримання візи. Якщо поїздка планується в розвинені європейські країни, слід ретельно дотриматися всіх тонкощів процесу. У скрупульозних європейців страхування займає одну з найважливіших ніш.

Як правильно підготувати документи?

Оформлення студентської візи для навчання за кордоном – процес досить складний та трудомісткий. Навіть незважаючи на те, що Україна з 11 червня 2017 року має безвізовий простір із країнами Шенгенської зони, для навчання чи роботи віза потрібна. Залежно від терміну перебування вона може бути двох видів: шенгенська (до 90 днів) і національна (від 90 до 180 днів).

Медична страховка для навчання за кордоном – обов'язкова умова при схваленні візи. Вона має бути оформлена відповідно до певних вимог та покривати:

 • прийом у лікаря загальної медичної практики;
 • діагностику всіх видів;
 • амбулаторне та стаціонарне лікування;
 • стаціонарне лікування протягом 15 днів після закінчення терміну дії страховки;
 • витрати на медикаменти;
 • оперативне втручання;
 • стоматологічні та гінекологічні послуги;
 • виклик екстреної медичної допомоги;
 • репатріацію за медичними показаннями або посмертну.

Цей перелік може бути розширений та доповнений згідно з бажанням клієнта. На сайті нашої компанії eurotravelins.com.ua можна підібрати комплексні пропозиції – Програма А чи Програма В. Страхування студентів за кордоном – не просто формальність. Воно дозволить значно скоротити витрати на необхідне обслуговування у медустановах.. Адже найчастіше в країнах Європи воно не дешеве.

Обираємо найкраще

Послуги медичного страхування для громадян України, які виїжджають за кордон на відпочинок, навчання чи роботу, надають чимало фірм. Але не варто тішитися. Конкуренція у цій сфері висока. Тому для залучення клієнтів недобросовісні компанії часто штучно занижують вартість полісу. Згодом це виллється у великі проблеми із отриманням компенсації.

Вибираючи страхову фірму, варто переконатися в її чесності та прозорості політики виплат зі страхових випадків. Компанія ПрАТ "Європейське туристичне страхування" працює в Україні з 2006 року і є лідером ринку в галузістрахових компаній. Не раз її якісна робота була відзначена Європейським співтовариством страховиків і удостоєна нагород у номінації Insurance TOP за найбільшу кількість виплат клієнтам. Страхування студентів при виїзді за кордон - один із пріоритетних напрямків діяльності фірми. Весь процес відточений до дрібниць і не займає багато часу – від 5 до 10 хвилин. За бажанням, всі документи можна оформити самостійно на сайті компанії та отримати поліс у найкоротші терміни в електронному вигляді. Ціна послуги на сайті нашої компанії eurotravelins.com.ua прийнятна і не завдасть значної фінансової шкоди охочим здобути освіту в іншій країні.

Також фахівцями ЄТС розроблено кілька універсальних комплексів страхування для великого та малого бізнесу, діяльність яких пов'язана з частими відрядженнями співробітників за кордон або територією України. Ця послуга дозволяє убезпечити співробітників, значно скоротити витрати, пов'язані із покриттям збитків від непередбачених ситуацій.

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.