Медична страховка до Єгипту


Безпечні подорожі


Бажання подивитися світ, побувати в екзотичних країнах завжди було притаманне людині, тому що допитливість - риса, якою вона наділена від природи. Сучасний світ розвивається та вдосконалюється стрімкими темпами. Тому прагнення подорожувати доступне тепер кожному охочому. Завдяки зручному географічному розташуванню України – у центрі Європейського континенту – перельоти з нашої країни до улюблених місць відпочинку зручні та, як правило, не дуже тривалі.

Вирушаючи в дорогу, кожен турист чекає від подорожі масу приємних вражень, позитивних емоцій та цікавих спогадів. Але, на жаль, іноді відбуваються обставини, що не залежать від людини, які можуть значно зіпсувати відпустку. Для збереження комфорту туристів за кордоном при раптовій хворобі чи нещасному випадку існує послуга медичного страхування. Вона включає перелік витрат, що підлягають компенсації у разі виникнення страхової події. Дуже важливо мати такий документ, термін дії якого розповсюджується на весь час перебування за кордоном.


Легендарна країна


Безперечне лідерство серед теплих країн, облюбованих українцями для відпочинку, займає, безумовно, сонячний Єгипет. Безліч найрізноманітніших розваг - від дайвінг-сафарі до прогулянок на квадроциклі пустелею - роблять це місце туристичною Меккою. Більше того, в країні можуть дозволити собі гідний відпочинок навіть туристи з невеликим бюджетом. Незважаючи на всі принади відпочинку в цій райській країні, недосвідчених туристів чатує безліч небезпек - отруйні морські жителі, незвична для організму екзотична кухня. Тому страхування за бажання відвідати єгипетський курорт - обов'язкова процедура.

Отримати його можна швидко, завітавши на сайт нашої компанії eurotravelins.com.ua. Тут пропонуються різні за вартістю та переліком страхових подій пакети. 

Медична страховка Єгипту включає такі обов'язкові пункти:

 • покриття витрат на медицину;
 • страхування від нещасних випадків;
 • страхування фінансових ризиків.

Крім цього, можна додати до поліса додаткову послугу як відшкодування збитків при втраті багажу або скасування регулярного рейсу. Страхова сума дорівнює вартості квитка клієнта та відшкодовується наступним чином: 100 відсотків при скасуванні польоту, 80 - у разі затримки більш ніж на 7 годин та 50 відсотків при затримці вильоту від 2 до 7 годин. Ціна страхового поліса невисока і економити на цьому недоцільно. У разі виникнення непередбачених обставин за кордоном витрати будуть значно суттєвішими.


Підтримка завжди і скрізь


Страхова компанія ПрАТ "Європейське туристичне страхування" піклується про своїх клієнтів вже протягом 13 років. На сьогодні вона входить до небагатьох українських фірм, визнаних Європейською спільнотою страховиків. З 2010 року ЄТС неодноразово отримувала нагороди у номінаціях Insurance TОП за найкращі результати страхування туристів. Щороку послугами професіоналів компанії користується понад мільйон українців. Комфорт та безпека клієнта завжди у пріоритеті. Саме тому розробляються та впроваджуються у життя проекти, спрямовані на полегшення отримання медичної страховки для подорожей у будь-яку точку світу.

Юрособи також можуть скористатися цікавими вигідними пропозиціями від ЄТС. Комплексні послуги дозволяють вибрати страховий поліс, дія якого буде довгостроковою. При цьому оплачувати необхідно лише ті дні, коли співробітники перебували в робочій поїздці. Визначаються вони таким чином: для поїздок Україною дія договору страхування набирає чинності з моменту виїзду співробітника з дому чи офісу та закінчується в момент повернення, а для відряджень за кордон – з моменту перетину державного кордону.

Відвідавши сайт компанії, будь-хто може оформити страховий поліс, витративши на це не більше 10 хвилин. Для цього необхідно мати під рукою паспортні дані та номер ідентифікаційного коду. Поліс надсилається на пошту клієнта в електронному вигляді відразу після оплати послуги. Вся необхідна інформація докладно викладена у відповідних розділах, а при виникненні складнощів із вибором потрібного пакета з представниками фірми завжди можна зв'язатися телефоном або електронною поштою.

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.