Медична страховка до Фінляндії

Шлях до північного сяйва

Більшість громадян обирають для поїздок на відпочинок спекотні екзотичні країни або старовинні міста Європи з помірним кліматом. Але є категорія людей, яка віддає перевагу іншим розвагам. Північні країни цікаві любителем риболовлі, мисливства та дикої незайманої природи. Знамените північне сяйво, засніжені рівнини та гори - все це приваблює мисливців за враженнями. Кліматичні умови у цій частині земної кулі досить суворі. Тому, збираючись помилуватися красою, наприклад, Фінляндії, варто ґрунтовно підготуватися та утеплитися. Медстраховка незамінна у такій подорожі. Особливо для непідготовлених до суворого північного клімату туристів.

Та й взагалі страховий поліс варто внести до списку необхідних витрат при підготовці до будь-якої поїздки. Навіть якщо вона відбудеться всередині рідної країни. Він передбачений для того, щоб у разі виникнення непередбаченої події, здатної спричинити нанесення шкоди здоров'ю або загрози життю, громадяни України в найкоротші терміни змогли отримати необхідну кваліфіковану медичну допомогу. Адже ніхто не застрахований від автомобільної катастрофи чи вірусної інфекції.

З чого розпочати оформлення документів?

Перед тим, як купувати страховку, варто розібратися в її різновидах і визначитися, який пакет послуг потрібен у конкретному випадку. Термін дії поліса фахівці рекомендують підбирати таким чином, щоб до нього входили всі дні перебування за територією України, включно з авіаперельотом. Також у разі настання страхової події, пов'язаної з погіршенням стану здоров'я клієнта, можлива оплата перельоту та проживання в готелі строком до 5 діб повнолітнього родича потерпілого, якщо оформлена розширена програма страхування медичних витрат.

Медична страховка для довгострокової візи до Фінляндії може знадобитися, якщо перебування в країні перевищує допустимий для безвізового перетину кордону термін - 90 днів. Віза потрібна громадянам України, які вирушають до Фінляндії для тривалого навчання або з метою працевлаштування на робітничі професії у сфері будівництва, сільського господарства, промисловості.

Для того, щоб без проблем оформити страховку в компанії ПрАТ "Європейське туристичне страхування", потрібен паспорт, ідентифікаційний код. Отримати її можна кількома способами:

 • в офісі;
 • на сайті;
 • у мобільному додатку;
 • за допомогою чат-ботів у Viber, Telegram.

Весь процес займає від 5 до 10 хвилин, а ціни однаково доступні всім бажаючим, незалежно від рівня їх доходу.

На що звернути увагу при виборі страхової компанії?

Перед тим, як купувати поліс, необхідно вибратистрахову компанію, якій без побоювань можна довірити страховий захист. ЄТС є членом Європейської асоціації ITIA – це найбільше у Європі об'єднання міжнародних компаній, що пропонують продукти туристичного страхування, а також інші послуги та рішення, пов'язані з подорожами. Заснована в 2006 році, компанія ЄТС протягом 17 років надає населенню якісні послуги та впевнено займає лідируючі позиції щодо обсягів виплат клієнтам. Перевагою компанії є якісна платформа для оформлення полісів онлайн. Вона дозволяє зробити самостійну купівлю поліса. Окрім цього, послугами професіоналів можуть скористатися фірми, співробітники яких часто мандрують по роботі. Комплексне ділове страхування покриває витрати, пов'язані з виникненням непередбачених обставин під час відрядження за кордон чи Україною, незалежно від їх частоти та тривалості. Вартість такого поліса розраховується в залежності від обраного блоку. Дія його поширюється на рік. ЄТС надає застрахованим співробітникам компаній пластикові картки Екстреної Допомоги на весь період страхування.

Запущені у 2018 році спільні проекти з ПриватБанком “Гарантоване повернення квитка” та “Компенсація вартості рейсу” створили клієнтам компанії додатковий комфорт. Крім того, що можна не перейматися втратою коштів за авіапереліт, що не відбувся через погані погодні умови, компенсація коштів проводиться на картку протягом 1 години з моменту подання заявки на відшкодування збитків за страховим випадком. Медстраховка для довгострокової візи до Фінляндії та інших країн, усі види туристичного страхування доступні до покупки онлайн на офіційному сайті компанії ПрАТ "Європейське туристичне страхування" eurotravelins.com.ua.

Страхування за кордоном
Страхування за кордоном
Страхування по Україні
Страхування по Україні
© 2013-2024 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту:  Webberry
Часто задаваемые вопросы
 • 🌏 Як отримати страхове відшкодування ❓

  Для отримання страхового відшкодування, 💸 будь ласка, заповніть заяву встановленої форми та додайте копії та оригінали необхідних документів. 💼 Повний пакет документів надішліть нам поштою.

 • 🌏 Як швидко я можу оформити страховку ❓

  Оформлення туристичного страхування на нашому сайті не займе більше 10 хвилин Вашого часу 🚀

 • 🌏 Як нас знайти ❓

   🇺🇦 м. Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15 (2 поверх) 
   📞 +38 044 299 78 87

 • 🌏 Чи можу я оформити страховку онлайн ❓

  Так, у нас Ви можете оформити туристичну страховку онлайн, не виходячи з дому.